Jump to content
IGNORED

U zemlji propagandnog filma


Nikodije

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    22

  • Indy

    20

  • kim_philby

    18

  • Eraserhead

    11

Drugo što me čudi u vezi diskvalifikovanja AJ kao rediteljke je da je ovo, ovaj... njen debi. Kada je ona pokazala da je nesposobna kao reditelj, da je facepalmove izmamilo samo pominjanje njenog imena? To je na liniji Kusturice koji je AJ apostrofirao kao otprilike sve loše sa svetom filma danas, a i sa svetom uopšte. Jes' da je kao glumica uglavnom igrala u paperjastim filmićima (sa izuzetkom Changeling), ali kako znamo da je ćerka 1 Jon Voighta baš toliki retard u nečemu što dosad nikad nije ni probala. Ima tu i seksizma, biće.

Link to comment

nema to veze sa filmom. da je AJ napravila isti takav film ali da su zamenjene strane, tj da su bosanski srbi zrtve tj da je film o silovanjima srpkinja u loogorima one dve suprotne strane u ratu, ovde bi je naravno slavili i u nebesa pravoslavna uzdizali.

Link to comment
Ima tu i seksizma, biće.
naravno da ima. lepa zena ne moze da bude pametna, a uostalom AJ nije vise ni lepa nego se ofucala. diskurs dragstora.
Link to comment
Drugo što me čudi u vezi diskvalifikovanja AJ kao rediteljke je da je ovo, ovaj... njen debi. Kada je ona pokazala da je nesposobna kao reditelj, da je facepalmove izmamilo samo pominjanje njenog imena? To je na liniji Kusturice koji je AJ apostrofirao kao otprilike sve loše sa svetom filma danas, a i sa svetom uopšte. Jes' da je kao glumica uglavnom igrala u paperjastim filmićima (sa izuzetkom Changeling), ali kako znamo da je ćerka 1 Jon Voighta baš toliki retard u nečemu što dosad nikad nije ni probala. Ima tu i seksizma, biće.
Otac je najtezi retard ona moze samo ispod toga al to nema veze sa ovom temom.
Link to comment
Otac je najtezi retard ona moze samo ispod toga al to nema veze sa ovom temom.
Zasto je otac retard i posebno zasto ona moze "samo ispod toga" i kojom si metodologijom to utvrdio.Kusturicin advokat. <_<
Link to comment
Drugo što me čudi u vezi diskvalifikovanja AJ kao rediteljke je da je ovo, ovaj... njen debi. Kada je ona pokazala da je nesposobna kao reditelj, da je facepalmove izmamilo samo pominjanje njenog imena? To je na liniji Kusturice koji je AJ apostrofirao kao otprilike sve loše sa svetom filma danas, a i sa svetom uopšte. Jes' da je kao glumica uglavnom igrala u paperjastim filmićima (sa izuzetkom Changeling), ali kako znamo da je ćerka 1 Jon Voighta baš toliki retard u nečemu što dosad nikad nije ni probala. Ima tu i seksizma, biće.
Sto se mene licno tice, nema nikakvog seksizma. Radi se jednostavno o tome da je smatram izuzetno netalentovanom glumicom koju su non-stop gurali u prvi plan... Pa sad jos i rezija filma. Gospode boze :isuse:
Link to comment
pa reci da ovaj nije jaci?
scenarista djordje milicevic je bio prilicno ispizdjen zbog castinga. on je navodno umesto mladog erica robertsa zeleo mladog sean penna a za voighta je tvrdio da je preglumljivao dok bi duvall bio sveden i 'realniji'.meni actually u tom filmu nista ne smeta.
Link to comment
Zar nije ipak daleko čudnije da je ovo polemika o (još uvek masovno) neodgledanom filmu?
Kao da je gledanje takvog filma uopste neophodno da bi se o njemu razglabalo na fenomenoloskom nivou <_< Dajem svoju veliku glavu na tacni ukoliko iko nakon gledanja filma promeni misljenje o istom, i shvati da je bio u krivu zato sto je verbalno bludnicio nad necim sto nije gledao. Sto ne znaci da ga ne treba gledati. Evo ja cu po'itati u kino, samo da se malo slegne prasina, i da ovi drzavotvorni mediji prestanu da prebrojavaju prisutne u sali. Ako bih sad otisao rizikovao bih da mi sutra izadje slika u novinama, a ispod potpis "evo jos jedna budala koja je dosla da gleda ovo antisrpsko sranje".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...