Jump to content
IGNORED

U zemlji propagandnog filma


Nikodije

Recommended Posts

Javni servis evropske Srbije opet pusta tirade napumpane Sandre o pamfletoidnom uratku Andjelininom :isuse: Jedva cekam da gledam film. Samo mi termini ne idu u prilog, pokenjam se u usta distributeru kukavickom.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    22

  • Indy

    20

  • kim_philby

    18

  • Eraserhead

    11

Javni servis evropske Srbije opet pusta traktate napumpane Sandre o pamfletoidnom uratku Andjelininom :isuse: Jedva cekam da gledam film. Samo mi termini ne idu u prilog, pokenjam se u usta distributeru kukavickom.
cekaj, jel moguce da oni i dalje o tome pricaju? sta je sada bio povod, butkica?
Link to comment

Ma na RTS 2 upravo neka emisija o filmu. Sandra Perovic je najgori filmski novinar na svetu. Cak je i Trejler kojeg je nekada radila Jovana Jankovic bio bolji.

Link to comment
Sa CNN su javili da promenis plocu posto su i oni komentarisali jadnu pozu. Odobreno je pominjanje Brangeline u negativnom kontekstu.
Ako ti ne vidis koliko je jadna ova zajedljiva prica o Angelini onda ne pomaze CNN kao argument.
Link to comment
ja licno mislim da jedini razlog za nemati snosaj sa larom krofttm taj sto u zoru proba da ti odgrize glavu.
Sa Larom (i kilažom) iz te godine da, ali sa ovim skeletom ne. Mislim da bi mi se stalno priviđala gladna deca Bijafre.
Link to comment

Da vidim, ko jos nije overio imdb da upise Andji 1 patriotskog keca? <_< Prihvata se i dvojka zbog starih zasluga (Misa sa Zvezdare), i to je ispod proseka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...