Jump to content
IGNORED

U zemlji propagandnog filma


Nikodije

Recommended Posts

Scenario je, verovatno, gori™ nego da ga je pisao Vesli Klark <_< On je ipak terenski radnik, dok ova gospodza zivi medj' baldahinima, i sta ona moze da zna o svetu? angry.gif
uzasno si dosadan.
Link to comment
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    22

  • Indy

    20

  • kim_philby

    18

  • Eraserhead

    11

ne moze se biti inace razuman i verovati da je vesli klark pisao scenario. ne biva.
Ne znam, i ja sam bio šokiran budući da je to došlo od ljudi za koje nikad ne bih pomislio da bi mogli da poveruju u tako nešto.Prosto da se čovek zapita kako je to moguće...
Link to comment
inace sto se amaterizma AJ tice jedan moj poznanik je primetio gledajuci onaj skandalozni utisak nedelje da su olja, leka, tika, duda i lale, koji su se svi utrkivali u otkrivanju diletantizma doticne, faken unemployable u holivudu ili bilo gde izvan ovog naseg ludila. holivudski diletant je apsolutni profi za domace sienaste. meni je najsladje bilo kako su tika i duda iscudjavali kako je AJ tako brzo zavrsila snimanje.
Meni je Tika jedno od vecih razocaranje kad je cela ova prica u pitanju. Edited by Eraserhead
Link to comment
Meni je Tika jedno od vecih razocaranje kad je cela ova prica u pitanju.
on je u pomenutom Utisku nedelje reklamirao i nekakav svoj film koji rezira o ratu u BiH, a koji ce, naravno, objektivnije prikazati ratne dogadjaje, tako da ima i licni interes da bude nesto grlatiji u celoj toj ujdurmi. Edited by Nikodije
Link to comment
Meni je Tika jedno od vecih razocaranje kad je cela ova prica u pitanju.
dobro ali tika koji prakticno radi za dodika je delovao ubedljivo najnormalnije u toj galeriji ludila. kao u fazonu ja makar dobijam neku kintu za ovo a vi ovo ljudi radite iz ubedjena 0_o
Link to comment
Meni je Tika jedno od vecih razocaranje kad je cela ova prica u pitanju.
to je ono kad verujes da je neko dobar jer ti je simpatican a nije. Fuck him! Socko "umetnicki" nacionalista, Top je bio vreo fele.
Link to comment
dobro ali tika koji prakticno radi za dodika je delovao ubedljivo najnormalnije u toj galeriji ludila. kao u fazonu ja makar dobijam neku kintu za ovo a vi ovo ljudi radite iz ubedjena 0_o
Uprvo ovo sto MP kaze bio mi je simpatican. A i glumio je u Turneji pa sam kapirao da ima manje ili vise normalne stavove. Mada se slazem da je u ovoj plejadi ludaka delovao najnormalnije ali opet.
to je ono kad verujes da je neko dobar jer ti je simpatican a nije. Fuck him! Socko "umetnicki" nacionalista, Top je bio vreo fele.
EDIT. Nije neka posebno dobra kritika ali dolazi od nekoga ko je pogledao filmhttp://www.6yka.com/novost/19838/pogledao_sam_andelinin_film_i_sta_sad Edited by Eraserhead
Link to comment
Serbedzija je odavno neukusno patetican .. a i za ostalo u vezi njega je Muharem potpuno u pravu
bazdulj, tajni posetilac mokre gore & coevk koji veruje da je breht pisao o icu i picu. @irejzer: meni je turneja izazvala samo bes cinicnom ekvidistancom & besmislenom apologetikom beogradskog glumista (kako nijedan nacionalista medju onim glumcima na turneji?).stavise ovako: u turneji je jedina pristojna soldateska hrvatska. citaju marina drzica, idu na dubrovacke letnje igre a verovatno i operu slusaju. sa zarobljenicima su se najcivilizovanije ponasali. sa druge strane je bosnjacka brigada mucenika al aqsa i ocekivana predstava srba kao pre klasnog nego etnickog neprijatelja (sto za markovica nije prvina). dakle turneja je ustaski film kao sto svaki posteni srpski gradjanin pati sto smo su se 'nama' zalomili bradati i neokupani cetnici a ne uljudjene ustase.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...