Jump to content
IGNORED

U zemlji propagandnog filma


Nikodije

Recommended Posts

Istina, ali igrani film je mogla da snimi i o Oluji npr., ali ona je izabrala da (ne) bude objektivna bas na temu srpskih logora u Bosni. Ali ako vec zeli da eksploatise ovdasnje ratove, onda je nekako i logicno da potencira opsta mesta uz nesto grafickog nasilja, da bude veselije. Sto je ok, ali tesko da bas takav film moze da poziva na dijalog, suocavanja i slicno, a i to se moglo cuti u njenim izjavama, i ne samo njenim. To je kao kada bi neko pozivao Ruse da se suoce sa svojom politikom u Avganistanu tako sto ce pogledati film Rambo 3.
Ništa, sljedeći put neka ti se prvo javi za dozvolu, pa nek onda krene u snimanje.
Link to comment
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    22

  • Indy

    20

  • kim_philby

    18

  • Eraserhead

    11

Bas je bezveze sto svi mediji unisono pocinju rts-ovski da izvestavaju o Andjelini - pukla, propala, izvizdana... malo previse nepotrebne drzavotvornosti, i zato cu bas film da gledam u bioskopu, iako sam nameravao da ga kupim.

Link to comment

Boga mi, mediji i manipulacija njima se pokazala vrlo uspesnom u ovom slucaju. Ne samo da cela nacija ima misljenje o filmu koji nije gledala nego je to misljenje dovoljno jako da je zamena za samo gledanje. Svaka cast.

Link to comment
Boga mi, mediji i manipulacija njima se pokazala vrlo uspesnom u ovom slucaju. Ne samo da cela nacija ima misljenje o filmu koji nije gledala nego je to misljenje dovoljno jako da je zamena za samo gledanje. Svaka cast.
Ako bez gledanja mogu ustanoviti malost Bradove kite...
Link to comment

Imam ja jedno pitanje. U čemu je problem što je Anđelina snimila taj film? Ima milion filmova o zlim nacistima, zlim Vijetnamcima, zlim Amerikancima, eto sad i taj Anđin o zlim Srbima? To meni ne deluje kao big deal :huh: Meni je jedino loše u smislu dizanja prašine po Bosni, ali s druge strane odatle i bez Anđe stalno neka pometnja. Nisam stekla utisak da ovaj fim te poremećene odnose lansira u višu orbitu, ili grešim?

Link to comment

Evo, sad u dnevniku RTS-a javljaju o brojnosti publike na premijeri filma.Zeznuli smo Anđelinu, još jedna velika srpska pobeda :s_w:

Edited by Halvard
Link to comment
Evo, sad u dnevniku RTS-a javljaju o brojnosti publike na premijeri filma.Zeznuli smo Anđelinu, još jedna velika srpska pobeda :s_w:
kao da srpksim medijima rukovodi john cleese. jebeno neverovatno.
Link to comment
tako jebeno zelim da se cela prica zavrsi. nadam se kakvom cunamiju ili da na terazijama izbije vulkan.
ne znam da li je gore ovo ili razvod natase i dace.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...