Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Ima veze jedino sto se reklamiraju zajedno

 

Sea dance je u potpuno drugoj drzavi u odnosu na Exit

 

Dakle ne dolaze u NS na Exit, vec u Budvu na Sea Dance..

 

Njihov dolazak na Sea Dance ima isto toliko veze sa Exitom koliko i da su otisli u Pulu na Outlook festival.. dakle nikakve.. nisu u lineupu u NS-u, vec u komsiluku

 

Sea Dance ima zajednički medijski nastup sa Exitom, zajednički event menadžment, zajedničku kasu, zajedničku prodaju ulaznica, a ceo projekat zove se "Exit avantura". Dolazak benda Prodigy reklamira se kao proslava 15. rođendana Exita.

Link to comment

OK ali njihov dolazak na Sea Dance ima mnogo više sa Exitom nego odlazak u Pulu na Outlook festival, iz razloga koje sam naveo gore  :lala:

Link to comment

Ima veze jedino sto se reklamiraju zajedno

 

Sea dance je u potpuno drugoj drzavi u odnosu na Exit

 

Dakle ne dolaze u NS na Exit, vec u Budvu na Sea Dance..

 

Njihov dolazak na Sea Dance ima isto toliko veze sa Exitom koliko i da su otisli u Pulu na Outlook festival.. dakle nikakve.. nisu u lineupu u NS-u, vec u komsiluku

 

Pa da nema vise dileme Exit ili Guca nego Exit vs Sea Dance, posto su toliko razliciti.

 

Salu na stranu probaj da sa karticom za placanje sa EXITa kupis pivo na Outlook festivalu a onda probaj an Sea Dance ili vidi da dobijes popust ako kupis karte za oba festivala ili pak da imas organizovan prevoz od jednog do drugog festivala.

Link to comment

Napalm Death i Nuclear Assault su na explosive stageu, Motorhead na mainu. Je l to znači da nisu na istom festivalu?

 

To je kao da nastupaju na Jelen Pivo Live festu.

Link to comment

Pa da nema vise dileme Exit ili Guca nego Exit vs Sea Dance, posto su toliko razliciti.

 

Salu na stranu probaj da sa karticom za placanje sa EXITa kupis pivo na Outlook festivalu a onda probaj an Sea Dance ili vidi da dobijes popust ako kupis karte za oba festivala ili pak da imas organizovan prevoz od jednog do drugog festivala.

Znam sve to, jer sam uzeo kartu jos pre no sto su izasle da se prodaju, jer dobijamo ranije preko maila, posto smo stalni posetioci EXIT-a vec 6-7 godina uzastopno.. uzeo sam i za Sea Dance ofc.. 2 odjednom po promo ceni

 

Nego se siri neki hejt sto Prodigy dolazi, kao.. OMFG zar ponovo, smaraju, o nouuuuu! A u stvari ne dolaze u NS vec u Budvu i ovi koji hejtuju verovatno nece ni ici u CG vec samo u NS, tako da ih nece ni videti

 

Sto se mene tice, ne smeta mi uopste sto dolaze.. cak sta vise, kul je, jer im novi album izlazi u martu, taman ce biti promocija na Sea Danceu

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Gotova i ova EXIT avantura!

Ove godine je za moje ukuse lineup bio losiji nego prethodne (a ta godina mi je bila bas slaba) s` obzirom da sam ljubitelj DnB-a, Dubstepa i tome slicno

Uglavnom se nisam mrdao sa Maina

Prvog dana smo ispratili:
Roni Size-a koji me nije bas preterano odusevio
Icicle (svoj fazon, mada mrzim MC-ovanje u toku seta.. ujebava trake)
Kove i na kraju malo preslusao Breakage

Drugi dan:
Goldie ciji zvuk je zlatan!
Dirtyphonics-i koji su me bas prijatno iznenadili i mozda mi bili jedan od najboljih nastupa na ovogodisnjem Exitu

Treci dan:
Manu chao na nagovor cure.. nije bilo lose :)
kasnije otisao na Just Blaze-a koji je razvalio! Uz pomenute Dirtyphonicse najbolji nastup po meni

Cetvrti dan:
Faithless cija bina je jebala keve, neverovatna scena, ludilo osvetljenje itd
Zomboy kojeg hejtujem (i ja a i neki stranci producenti jer decko krade semplove i kopira sve redom) smorio se na pola i otisao
Vratio se za The Upbeats i ispratio malo Critical Soundsystem zbog Mafjuza koji je pre nekih mesec dana imao nastup u NS-u

Sve u svemu, pricino mlak Exit mada je bilo jebeno prepuno i obarani su neki rekordi u posetama, uglavnom zbog Dance Arene

Pravo iz NS-a smo nakon dana odmora i prikupljanja namirnica zapalili za Budvu na Sea Dance

Lineup mnogo jaci sto se mene tice

Prvo vece:
Modestep DJ set (pratio sam ih pre par godina u NSu na trgu, radili zagrevanje za EXIT jer su ispalili onaj Big Snow festival na Kopaoniku), bilo je fenomenalno
Zatim Prodigy koji slusam vec ne znam ni ja koji put, i svaki put mi se cini da su im nastupi sve losiji.. naroda je bilo u neverovatnom broju, doslo si svi iz Trokadera, fensi, da budu vidjeni pa su se zgrozavali kad ih neko slucajno polije pivom po KokoShanel cipelama ili sta vec... masa se manje vise smorila jer niko nije znao ove novije trake, al zato kad krene Firestarter i Smack my bitch up, svi su najludji na svetu

Onda je na red dosla Noisia zbog koje sam i dosao te veceri, propustio sam ih pre nekih 10ak godina na Exitu, pa sam dosao da ispravim to
Nadao sam se nesto boljem nastupu ali nije bilo lose.. 
Sve u svemu, pobednik veceri - Modestep

Drugo vece mi je bilo najjace tokom ove Exit avanture:

Otisao sam naravno, zbog Dubioze :)
Jebeno ih obozavam koliko god da ih neki sa foruma hejtuju :P
Malo mi treba da ubelezim dvocifren broj njihovih koncerata (nadam se da cu otici u Zajecar na Gitarijadu da ih slusam ponovo, ako se ne iskomplikuju neke stvari), a ovaj sa Sea Dancea je bio jedan od najboljih na kojima sam bio
Fantasticna energija, konekcija sa publikom, zajebavanje, prozivanje VIP loze koja se smarala dok smo mi na Mainu ludeli.. razvalili su!

Zatim je usledio Rudimental DJ set koji sam takodje ispratio zbog cure, jer nisam bas neki preveliki ljubitelj.. ona bila odusevljena, pa sam i ja bio zadovoljan :)

Nakon toga, dugo ocekivani Sigma! Razocarao me jer nije pustio Rude Boy :/
Manje vise smo se svi smorili zbog toga.. ispalio nas..
Fred V & Grafix furali svoj gotivan fazon, isto kao na Exitu prosle godine.. opustajuce
Na kraju sa nesto tvrdjim zvukom je bio nastup Black Sun Emipre, jos jedan nas favorit.. ali sam bio preumoran za neko zesce skakanje, s` obzirom da je ovo bio 6 dan festivala (ako racunamo i Exit) i da sam na Mainu bio od 22h do 05 ujutru :)

Trece vece smo iskoristili za kuliranje jer nam nista nije bilo interesantno

Posecivali smo usput i Dance Paradise, zanimljiv stage jer je more odmah pored, pescana plaza, sednes, zabodes, kuliras, vetar pirka, talasi se cuju

Poslednje vece smo chekirali Wilkinsona, koji je zapoceo fenomenalno a onda malo smorio likvidom koji volim da slusam dok chilliram kuci, ne dok sam na zurkama.. a i prelaze u trakama je radio malo preko qrca sto bi se reklo.. na kraju pustio masi Afterglow da se nalozimo i to je to
Brooks Brothers su ponovo dosli u vidu Brooks Brothera.. nakon Wilkinsona masa je isparila sa Maina.. jbg.. sve fenseri.. bilo im bitno da se upisu za nastup Prodigy-a, Rudimentala, Wilkinsona i to je to
Za the End, izblejao po ostalim stageima, ispratio malo Maduka i zapalio kuci

Generalno, lineup na Sea Dance-u je bio dosta jaci nego na Exitu (pricam o nasim afinitetima) ali je organizacija bila krs tezak..
Prosle godine su Exit busevi koji su isli iz Budve do Jaza bili free.. aj ok, nema veze, placali smo, u jednom pravcu 1.5e, ali ih je bilo premalo za prvo vece kada je bio nastup Prodigy-a.. trebali su bolje to da odrade, cekalo se po sat, sat ipo da se upadne u bus.. prepun! nije moglo da se dise (mi krenuli pre 21h na Jaz smo stigli nekih 10min pre 23h)..
Zatim, stignes na festival, odes da uzmes onu karticu koju koristis za kupovinu namirnica po festivalu, a ono sa jedne strane maina rade samo 2 saltera.. A JEBENO 35K ljudi!!!

Cekas ponovo nekih 40-45min da uzmes karticu (srecom pa je i podesavanje bine nakon Modestepa trajalo 1h) al` onda treba da cekas da uzmes pice
FUCKING NEVEROVATNO DA IMAJU SAMO 5 SATORA ZA PICE I SAMO 5 RADNIKA sa jedne strane Maina!!!
Cekas celu vecnost, Prodigy vec pocinje, sevaju vatrometi a ti si jos u redu... svi lude, nervozni, pickaraju, guraju se, ujedaju!
Dolazis nekako na red.. i sta? NESTALO PIVO?!?!?!? NEMA VISE!!!
Jebote, festival nije ni poceo, vec nema piva!!! Serem vam se u organizaciju!
Mora da se ceka dok neko donese sa drugog mesta... Zadovoljis se vrucom vodom jer su sve flasice pokupljene iz frizidera.. neverovatno
STa su ocekivali? Da ce doci 50 ljudi za Prodigy? -.-

 

O moru i uslugama u Budvi bih trebao da pisem na drugom topicu, ali bolje da to ne radim.. ukratko, podsetio sam se zasto nikada ne idem u CG na letovanje.. ne bih ni sada bio tamo da nije bilo ovog festivala, a boga mi, dobro cu razmisliti da li cu se vracati, pa makar lineup bio 10x bolji..

Edited by Have_Fun
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Sta mislite da se se promeni ime ove teme u "Exit Festival" (da ne otvaramo nove teme svake godine) jer smo ovde pisali i o Exitu 2014 i Exitu 2015, a evo vesti vezane za Exit 2016

Evo prvih imena za predstojeci Exit:
Bastille, Wiz Khalifa, Stormzy, Wilkinson, Dj Hype, Dub Pistols, Ivy Lab, Kensington, Modestep, Ms Dynamite, Sub Zero

A na Sea Dance:
Andy C, Lost Frequencies, Zomboy

Dakle, mnogi se ponavljaju od prosle godine, samo sto menjaju mesta pa Wilkinson i Modestep dolaze iz Budve u NS a Zomboy obrnuto.. 
A i repriziraju neke izvodjace, Andy C je bio na Exitu 2014.. a sad je u Budvi

Ono sto mene interesuje trenutno:
Exit - Wilkinson, Ivy Lab, Modestep i Sub Zero
Sea Dance (ako odem ove godine) - Andy C

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...