Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Zbog Arkone i Sabatona (pa ajd' da kazem i Skrillexa) prvi put od 2008-e imam zelju ponovo da idem ... Koliko vremena imam da se premisljam dok ne podignu cene ?

Link to comment

Je l' se prodaju negde karte samo za budvanski Sea Dance? Treba bratanici da nabavim, hoce da gleda Dzemu a bice tamo u to vreme. Nigde ne mogu da nadjem karte samo za tamo, prodaju se samo paketi

Link to comment
  • 1 month later...

dobar dan. primio bih na poklon kartu/narukvicu za 1 vece na eksitu, subota ili nedelja.

moze i uz nadoknadu do 1000 dindzi ili ekvivalentnoj vrednosti u alkoholu.

ponude na pm, zahvaljujem.

p.s. primam ponude i od uticajnih forumasa koji imaju moc da uvode drugare za dz na djavu.

Edited by Gonzo
Link to comment

 

suede sinoc objasnili i pokidali.

 

Steta sto je bio (ocekivano za festival) kratki nastup, nisu svirali toliko hitova a o ostalim pesmama da ne pricamo...U svakom slucaju mi je bio uzitak, sve pesme su mi odlicno zvucale, sem Trash.

Link to comment

bad copy bili zanimljvi, bombaj štampa isto na delu koji sam gledao. rudimental isto bio fina svirkica.

ne znam da li sam gledao još nešto

 

 

nego, onaj jukebox bend na raskrsnici kod tunela - zna li neko kako se zovu?

Link to comment

Prvo vece najkul!

Dub FX, Andy C, i moja napokon ostvarena zelja Jaguar Skills pobedili \o/

Fred V & Grafix bili takodje dobri.. na bini im se pridruzio Dub FX koji je vece pre EXIT-a imao nastup na ulici :)
Koven je bio ok, to nam je ove godine bila VIP licnost posto se burazer zna sa njim, pa je bilo zezanje kao prosle godine sa Inspector Dubplateom

Pretty Lights kewl, Sub Focus ne bas tako kewl kao pre par god
Rudimental ok, ali sam ih malo ishejtovao jer su ispalili prosle godine

TC -.-
:fur:
Popizdeo sam kada sam cuo da ne dolazi! To je trebao da nam bude glavni nastup veceri

na dance-u ispratio disclosure i malo tigu ( i za njega mi se cini da je bio bolji proslog puta)

pomesali me sa pevacem benda Gotamare & Hellspades :D


jezerce na main-u je bilo interesantno :D

nije bilo lose, mada mi je proslogodisnji EXIT bio bolji... cekamo sledeci \o/

Link to comment

@ravanelli: The Dukes Box

 

 

Suede pokidali brutalno. Brett sa 45 stigne da izmahnita po bini i sve ono onako otpeva... Mogo se komotno nastavit drogirati, ako mu već nije naškodilo. I ne stari.

 

Đura isto prejak. Vlada Divljan sinoć razvalio, doduše pred premalo publike. Stromae zanimljiv, PSB bleda senka nastupa od pre 6-7 godina, al dobro, drugačija koncepcija.

 

EXIT, nažalost, nikad slabiji.

Link to comment

bila samo zadnje veče na hurts-ima i suede. ovaj prvi bend odgledala zbog "solidarnosti" al ajd, izdrzala sam, a suede mi bili preterani (ja ih u principu uopste ne slusam  :D) ali ono sinoc je bilo brukica dobro  :wub:  i bome cu sad da im se posvetim.

 

dve godine nisam bila na exitu, veće koncerte van grada nisam nesto posecivala pa su mi se usi u medjuvremenu skroz odvikle od dobrog ozvucenja, tako da su mi svi zvuci koji su dopirali sa main stage-a bili kao neko novo, odlicno zvucno iskustvo. pohvale zasluznoj ekipi!

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...