Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Probaj na oficijalnoj FB stranici

Mada ne znam koje stejdzeve prenose

 

Trebalo bi da bude i na nekom od rts-ova

 

Vidimo se preko kamere za sat :D

 

Mrzim Tapatalk -.-

Link to comment

Imal sta na ovom egzitu il da ne trazim bejbisitera?

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

Mislim da ima nesto malo valjanog na hnsu. Bolje da si platio babysiterku za vreme southern soul festa
Link to comment

Na SSF sledece sigurno, pomeram letovanje i rezervisem sojenicu godinu dana unapred. Cuh da su Peven Everet i Kai Alce pomerali bubrege u Ulcinju :)

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

Link to comment

Na SSF sledece sigurno, pomeram letovanje i rezervisem sojenicu godinu dana unapred. Cuh da su Peven Everet i Kai Alce pomerali bubrege u Ulcinju :)

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

ne znam kako da sharujem snimak pevena sa fejsa :( ali da, mnogo mi je zao sto sam propustio dobru ziku i dobru ekipu zbog shljake al definitivno se mora overiti u narednim letima

Link to comment

ne verujem da je SSF neki realan provod, vise je kao bizar performans da pojedes kebaptore u ulqinu, poslusas neki bizar i napunis bulju peskom ako navatas nesto da te zajase. otherwise, sirotinjski provod.

Link to comment

ne verujem da je SSF neki realan provod, vise je kao bizar performans da pojedes kebaptore u ulqinu, poslusas neki bizar i napunis bulju peskom ako navatas nesto da te zajase. otherwise, sirotinjski provod.

vau! imaju sasvim solidan lajn ap, cini mi se dovoljno dobro za ljubitelja muzike da uputi guzicu tamo

Link to comment

SSF program ove godine razvalio. Kai Alce, Peven Everet, Rahaan, Red Greg, Rick Wilhite... Mozda su poceci pre par godina delovali skromno, ali festival polako izrasta u ozbiljan, kvalitetan underground ugodjaj. Ekipa koja to organizuje zna sta radi. Pitaj Brku.

Link to comment

Pivo je 277din

Postoji kao neki popust na OTP kartice

 

Prvog dana ispratio:

Sigmu - slicno kao na Sea Dance-u

DJ Hype - odlican

Sub Zero - takodje dobar

 

Dan 2:

Naravno da sam izbegao Getu...

Wilkinson je bio mnoooogo bolji, nalozeniji, spremniji nego prosle god u Budvi

Bas dobar nastup

 

Malo iskulirao tokom Congo Natty pa otisao sa drustvom na Bad Copy... bio sam na njihovim boljim nastupima..

 

Veceras all day long na mainu

 

Modestep, Ivy Lab, Rene LaVice i Teddy Killerz

 

Seljane ima koliko volis narucito je bilo primetno prvog dana

 

Cini mi se da je ogromna vecina posetilaca iz Srbije.. retko naletim na strance.. deluje mi da ih iz godine u godinu sve manje ima. Ove bas bas slabo.

 

Nisam preterano odusevljen ovogodisnjim Exitom, vec sam pricao da sam razocaran izvodjacima jer repriziraju proslu godinu, samo su zamenili mesta Budva i NS..

 

Ovo bih voleo da posetim

 

uploadfromtaptalk1468085708700.png

 

Mrzim Tapatalk -.-

Link to comment

Deda Clinton i banda mu napravili super zurku. Muzicari odlicni, pevacice :wub:

 

Exit je definitivno sve slabiji sa glavnim izvodjacima, ali Parliament Funkadelic je pravi potez..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...