Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Pivo je 277din

Postoji kao neki popust na OTP kartice

 

Prvog dana ispratio:

Sigmu - slicno kao na Sea Dance-u

DJ Hype - odlican

Sub Zero - takodje dobar

 

Dan 2:

Naravno da sam izbegao Getu...

Wilkinson je bio mnoooogo bolji, nalozeniji, spremniji nego prosle god u Budvi

Bas dobar nastup

 

Malo iskulirao tokom Congo Natty pa otisao sa drustvom na Bad Copy... bio sam na njihovim boljim nastupima..

 

Veceras all day long na mainu

 

Modestep, Ivy Lab, Rene LaVice i Teddy Killerz

 

Seljane ima koliko volis narucito je bilo primetno prvog dana

 

Cini mi se da je ogromna vecina posetilaca iz Srbije.. retko naletim na strance.. deluje mi da ih iz godine u godinu sve manje ima. Ove bas bas slabo.

 

Nisam preterano odusevljen ovogodisnjim Exitom, vec sam pricao da sam razocaran izvodjacima jer repriziraju proslu godinu, samo su zamenili mesta Budva i NS..

 

Ovo bih voleo da posetim

 

attachicon.gifScreenshot_2016-07-09-19-34-24_com.miui.gallery.png

 

Mrzim Tapatalk -.-

u jbt, limp bizkit

Link to comment

I kakav je bio Geta? [emoji38]

Bio neko na Clintonu?

Kakve su cene cuge?

Je l bas velika seljana?

Je l svirao neko zanimljiv?

Bio ja ciljano na GC, poceo pred jadnih 4 K zavrsio sa solidnih 10 K gledalaca.Masa je nahrupila tek oko ponoci na onog seronju Getu.Seljana je nikad veca, deca sve mladja,oprostio sam Jimmy Somervillu sto me je nagazio u masi  :fantom:

GC bio osrednji do dobar, nista spektakularno.Ocito mu je bio problem da festivalski nastup pomeri sa sat na jace od sat i po.Puna bina , njih 16, previse MC-va, tri koke vise -manje samo za ukras bez ozbiljnog vokalisanja.Duvacka sekcija falila, samo na momente jedan sax i jedna truba je malo za jedan funk band.Ceo nastup je primereno 21 veku pomeren ka hip hopu sto je meni iskreno smetalo, malo je bilo tog hard boiled funka.Sve u svemu ok ali nista za zazaliti ako nisi bio

Link to comment

"Kapacitet festivala je 50.000 ljudi u jednom trenutku na tvrđavi, o čemu se izuzetno vodi računa zbog bezbednosti posetilaca...", ističe Milošević.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/kultura/muzika/EXIT-ovo-ludilo-na-20-bina/62822

 

Prema informacijama koje je Tanjug dobio od organizatora festivala, poslednje večeri ovogodišnjeg festivala na Petrovaradinskoj tvrđavi se okupilo više od 55.000 posetilaca, a tačan broj organizatori će objaviti u ponedeljak.

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=1087&yyyy=2016&mm=07&dd=11&nav_id=1153695

 

:fantom:

Link to comment

nema vise nikakve prednosti u organizovanju ovakvog festivala kakav je egzit postao na tvrdjavi, u odnosu na livadu.

a novogodisnji ukrasi ffs

onda voda koja "nije za pice", a ista je kao svih ovih godina i ono izdaleka je jasno da je obicna cesmusa

Link to comment

Nestalo je flasirane vode na mainu (levi standovi od stejdza) oko pola 4 o.O

 

Hmm.. pa doobro, prosle godine je prvog dana Sea Dancea, nestalo piva na main stageu u 1h!!!

 

Mrzim Tapatalk -.-

Link to comment

Gledao po danima:

 

prvi

Ti, My Baby, The Rumjacks

 

drugi

Bitipatibi, Irie FM, George Clinton, Dasha Rush, Moritz von Oswald, Congo Natty, Zadig. Propustio Borghesiu zbog Clintona, a baš me interesovalo na šta to liči danas (imaju dve devojke u bendu).

 

treći

Tinariwen, Disciplina kičme, The Vaccines, Went, Dub Pistols

 

četvrti

GRUBB, Tuber, Stray Dogg, Parrish Smith

 

Gledao još nekih 5-6 nebitnih nastupa....

 

Najbolji:

Strani: Tinariwen, George Clinton, The Rumjacks i My Baby.

Domaći: Stray Dogg, Bitipatibi, Ti i Went.

 

Tinariwen očekivano savršeni. Po mom ukusu. Svake godine bi trebalo da bude barem jedan afrički izvođač. George Clinton obzirom na godine i iznad očekivanja. Slušajući zaraznu ritam sekciju, pomislio sam hoće li „Getina deca“, koja polako pune mejn, umeti da uoče razliku između „organskog“ i „sintetičkog“. Zar nije očigledno da je Clintonova muzika mnogo bolja za igru od Getine?! The Rumjacks poštena svirka, da se i mi matori malo iskačemo. Šteta, zaslužili su mejn ili fjužn (bili su na eksploziv stejdžu)! My Baby zvuče 3 x bolje uživo nego studijski. Trebali su dovesti The Vaccines posle prvog albuma. Ko sve svira na mejnu, ovo je odlično. "Post Break-Up Sex" zasluženi hit.

 

Stray Dogg zvuči čvršće nego ranije. Jedino sam na njihovom koncertu osetio atmosferu koju je Exit nekad imao, okružen gomilom lepih pametnica koje su znale sve tekstove. Dukat u majci „Ne damo RTV“.

 

Bitipatibi na mejnu kao prvi izvođač. „Mali betmeni“ i „U pesku“ mi se još vrte u glavi. Moraću da kupim cd. Dragan Ambrozić primećen kako posmatra nastup iz bekstejdža. Prošle godine je na mejnu bila preslatka Sara Renar a pretprošle Stray Dogg.

 

Tokom prve tri pesme grupe Ti u pozadini su išle reklame, ne samo za Exit već i recimo za Dunav osiguranje sa Žikom šarenicom. Nadrealno i bizarno, gledaš i slušaš Ti a iza njih promiče gosin Žika... Nekoliko puta sam dreknuo „Sostojba“. Nisu je izveli, a i ne treba da sviraju obrade.

 

Went je bio na Jack Daniel's stejdžu. Zato nisam bio od početka. Spisak izvođača ovog stejdža nema u tajmlajnu. Dobri su, Skoča ih baš nahvalio u Politici.

 

Went - I Swear EXIT 2016

http://youtu.be/j-kBgTZm-2Y

 

Disciplina orjentisana na poslednji album. Sve je na svom mestu, ali pamtim i bolje. Njih sam barem 10 puta gledao.

 

nedelja:

Uočen veliki broj vremešnih dama, da ne kažem baba, kako se vrzmaju oko fjužna.

Trebalo mi je neko vreme da shvatim ovaj fenomen. A onda se u daljini čuo poznati glas Josipe Lisac.

 

osveženje:

GRUBB romi reperi, malo pevaju malo repuju na romskom. Poluamaterski ali beskrajno simpatično i sa puno duše i srca.

 

Zakačio tribinu Danasa na temu „Tiha balkanska većina“, na kojoj su bili Dušan Kovačević, Kokan Mladenović, Damir Urban i Emir Hadžihafizbegović. Klasično mrsomuđenje.

 

Link to comment

Ako je Emir H. predstavnik tihe većine, najebali smo. Bolje bježati dok ima vremena, ona sranja od prije dvadesetak godina ne vrijedi ponovo proživljavati.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...