Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Jel otkinuo Džemerokvaj™?

 

dzejkvejresizeis5.jpg

dzeme je bio nesnosno dosadan. da je ovo pravna drzava kaznili bi ga zbog toga, vratili mi pare i teleportovali me pred tv da gledam seriju umjesto sto se potucam po budvama da evociram mladalacke uspomene.

 

 

edit, carski je ovaj clanak. koje su novine, ne prepoznajem? :D

Edited by morgana
Link to comment

dzeme je bio nesnosno dosadan. da je ovo pravna drzava kaznili bi ga zbog toga, vratili mi pare i teleportovali me pred tv da gledam seriju umjesto sto se potucam po budvama da evociram mladalacke uspomene.

 

Hahaha!

 

Zato ja više ne idem na koncerte.

Link to comment

 ^^tako cu i ja.
proglasavam ulazak u srednje godine, zbogom smaranje, dobardan tugo!



krajnje je vrijeme da pocnem da kupujem novosti.
guzva neizostavna  :s_w:

Edited by morgana
Link to comment

guzva neizostavna  :s_w:

Već prvi taktovi probudilili su emocije, i glas koji izaziva emocije  :s_w: 

 

ali nećeš lako naći ovakav primer, ovo se retko desi. ovo nastaje kada nema korektora u redakciji, kada se tekst diktira telefonom sekretarici u poslednjem trenutku...

Edited by Грешни Василије
Link to comment
  • 4 months later...

 

 

Petnaesti rođendan najboljeg evropskog festivala proslavićemo u velikom stilu: EXIT festival biće održan od 9. do 12. jula na Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu, dok će drugi po redu Sea Dance Festival biti održan od 16. do 18. jula na plaži Jaz u Crnoj Gori.

 

ROCK@EXIT festival, koji je lansiran s velikim uspehom mesec dana pred EXIT 2014, iduće godine biće posebna celina u okviru EXIT festivala. Stoga, u čast rokenrola, a na zahtev armije ljubitelja tvrđeg zvuka, predstavljamo prve izvođače za 15. rođendan EXITa: britanske hevi metal legende MOTÖRHEAD, kojima je EXIT jedna od stanica na slavljeničkoj turneji povodom 40. godina postojanja, i kalifornijske rok šmekere EAGLES OF DEATH METAL, dok će boje domaće scene braniti GOBLINI, EYESBURN i ŠKRTICE!

http://www.exitfest.org/sr/news/motorhead-proslavljaju-40-godina-postojanja-na-jubilarnom-15-rodjendanu-exit-festivala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...