Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

I poslednji utisak: menjajte odvratni vodeni Tuborg nečim normalnijim, ili barem dajte neki izbor, akobogaznate

Jelen i Lav (za dinare) u pustoj ulici koja vodi od iza Fusion ka Rege bini

 

 

Ja nisam bila jako dugo na festivalu, sad samo u nedelju i iskreno sam se iznenadila cinjenicom da je poluprazno. Sto meni ni najmanje nije smetalo.

Link to comment

To što je ta ulica pusta, posebna je muka. Ali, druga tema. Jelen i Lav mi i nisu neke alternative Tuborgu. No, kontam da su bili i jeftiniji? Tuborg do 9PM koštao 150, a posle 9PM 210 dindži.

Link to comment

Nisam sigurna ali mislim da je toceni Lav bio 180 a Jelen u limenci 200, prosli smo tuda posle Ljetnjeg kina.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Petak

Kiša, kabanice. Nisam ni prilazio mejnu, samo fjužn. Frau Casio: neočekivano bolja od glazbenog sastava Lollobrigida, Ida klasično skakala, iako je u drugom stanju. U dva navrata, na bini joj se pridružio travestit-dvometraš. Punčke: očekivano odlične! ADF: nažalost festivalski nastup, bend raspoložen, tehnički problemi, u jednom trenutku je izgledalo da je koncert prekinut i da se više neće vraćati na binu, flautista i pevač zabavljali publiku u toku prekida. Kanda Kodža i Nebojša: Oliver se žalio da ih prethodni dan nisu pustili ne Exit, a imao je dogovor da se nađe sa Gregom Dullijem. Kakvi su bili The Afghan Whigs, gledao neko? 

 

Subota

Stray Dogg: Savršeno! Tamara Milanović se više nego dobro uklopila. Na moje oduševljenje svirali su i Buckleyevu "Lover, You Should've Come Over". Primetio sam samo jednu devojku, u publici, koja je znala tekst. Negativ: Ivana izvela ćerku na binu. Nisam gledao ceo nastup, pretpostavljam da nisu svirali „Vreme je“. Gde je Srbija sad, u odnosu na ono vreme, kad je ova pesma bila aktuelna?! 2Cellos: duhoviti momci, ali Apocalyptica je ipak, beše 2005. bila bolja. Damon Albarn: svaka čast za novi album, dobar koncert. Jedina zamerka, previše sporih stvari na setlisti, na momente, mislio sam da ću zaspati.

 

Nedelja

Zemlja gruva: nisu loši, ali sigurno nisu za mejn. Pips, Chips & Videoclips: poštena svirka pred malim brojem oduševljenih fanova, u publici primećena Jaja, pri kraju se popela na binu i pevala jednu pesmu. Hurts: deca ih baš vole, pevaju se pesme, euforija, ne kapiram, nije ni važno, bolje da to slušaju nego ono što se ovde nudi sa turbo i pop scene. Suede: uživo sasvim drugačije, mnogo bolje! I vokal je ok, za razliku od studijskih gde je iritirajući. Dakle, bivši momci Justine Frischmann nisu razočarali, mada po meni prvi lp Elastice više vredi od svega što su njih dvojica uradili. Tricot: daleko najbolje i najslađe na ovogodišnjem Exitu!

     

Ukupno gledano, jedan od najslabijih Exita.

Prvo su uništili fjužn a onda i mejn poplavom “bendova iz regiona”, Suba i Elektrana su prošlost…

 

 

Stray Dogg featuring Tamara Milanović

https://www.youtube.com/watch?v=OhYenqb2IOA

 

 

Tricot

https://www.youtube.com/watch?v=HR1WDtw-Ks4

 

https://www.youtube.com/watch?v=Iey3A4fRkEo

Edited by klimt
Link to comment

Čekaj, Zemlja Gruva je svirala na mejnu? U koliko sati, 5? Pa pre neki dan su svirali u Mitrovici i bili predrgrupa svima, čak i 1 El Org.

A možda su i žurili negde, ipak je bila subota....

Link to comment

Steta sto je bio (ocekivano za festival) kratki nastup, nisu svirali toliko hitova a o ostalim pesmama da ne pricamo...U svakom slucaju mi je bio uzitak, sve pesme su mi odlicno zvucale, sem Trash.

cela ekipa je odusevljena. jeste da je sviraka trajal nesto ispod sat i petnaest minuta, ali jbg, festivalske nastup, tako da sto kazes manje vise ocekivano.

 

moraju malo da sviraju i novi album, u svakom slucaju su to uradili umerenije nego moz.

 

prezadvoljan sam :)

 

edit edita: vlada divljan me je smorio, pogotovo obradom kirila dzajkovskog. boooooring

Edited by smorenko
Link to comment

Frau Casio: neočekivano bolja od glazbenog sastava Lollobrigida, Ida klasično skakala, iako je u drugom stanju. 

info ti nije baš apdejtan :)

Link to comment

info ti nije baš apdejtan :)

Izvinjavam se, pre par dana prošao pored tv-a, i u nekoj emisiji čuh da je trudna (valjda bila neka repriza). Ne bi me čudilo da sam proturio još neku dezinformaciju, obzirom na lineup i moju obaveštenost o istom. :) Ako ništa drugo, bio sam maksimalno pozitivan....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...