Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

Ima dobru slajs servu, a pogodila je i jedan as iz druge. Jelena ostala da gleda u prazno. :lol: Svidja mi se i sto se vise oslanja na forhend nego na bekhend. Sad je razbiva Jeca. Valjda nece repriza onog od pre par sati. :unsure:

Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

nesto ne vidim da je iskoristila tu prednost za sada :P
Nema mala nikakvu narocitu servu. Bolja je Jeca mnogo za sada, poeni uglavnom zavise od nje.
jedino ju je servis držao donekle u prvom setu. da joj nije bilo servisa, dobila bi krofnu.inače, robson se raspada. nadam se da jj neće pokazivati milost kad joj vreme nije cool.gif
Link to comment
Mislim, ovo je Jelena, ne Fernanda. :) Ona nije boleciva prema klincima.
jedan je fiasco :D
trenutno na burek sa sirom... ti?
hm, nije loša ideja cool.gif
Dzejlena objasnila ;)
ja nisam baš tako videla ali ajde ...
Link to comment
ja nisam baš tako videla ali ajde ...
ja nisam video uopste... neki od nas moraju da rade, crnce, krvavo svaki dinar zarade! u prevodu, mrzelo me da trazim stream kada sam dosao na posao pa sam samo video rezultat..
Link to comment
ja nisam video uopste... neki od nas moraju da rade, crnce, krvavo svaki dinar zarade! u prevodu, mrzelo me da trazim stream kada sam dosao na posao pa sam samo video rezultat..
ok, ima nas još kojima pare ne padaju sa kruške, nego je fleksibilno radno vreme u pitanju cool.gif rezultat je ubedljiv ali tenis je bio totalni raspad (sa strane robson), osim u prvih nekoliko gemova meča. na osnovu viđenog, teško je suditi dokle jj može, ovo joj je bilo k'o neki trening.sutra nole po najvećoj vrućinčini, srećom te nije neki protivnik u pitanju. drugi meč na rl.ana, četvrti meč na terenu 2,janko i viktor na terenu 18, janko drugi, a viktor četvrti meč.
Link to comment
Je li ovaj Kudrjavcev sto igra sa Fedom neki rod teniserki?Ne lici, sto jes.
NijeJj lako pored buckaste laure, picarde nesreco jel ti to oborilo tiket :DIzbegavaj zene, narocito na tiketuVolela bih da neko sto pre prizemlji tomika...grubo. Napaljotka jedna mala
Link to comment
prvog dana ispalo dosta nosilaca.verdasko - 22 , monako - 25, ljuba - 28, melcer - 31peneta - 19 ,safarova - 24, vikmajer - 28
Jest, ali osim Ljube skoro niko neočekivano. Peneta malo, ali je došla povredjena, pa i nije iznenadjenje.Al biće toga verovatno i danas.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...