Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mnogo je kume...20 vinera, eeeej...
unsure.gif ja kad sam učio školu i deset je bio dvocifren broj... ono jeste bilo mnogo davno, moguće da se nešto izmenilo u međuvremenu.biggrin.gif
Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad da vidis kad volandri izmasakrira raonica, vec se pokazao kao fedov nemezis, mozda ce se istorija ponoviti :Dbtw, imam strahove da ce tipsa "rano da izadje"
Hm, Volandri teško da je u karijeri (koja nije kratka) dobio dvocifren broj mečeva van šljake. Ali, tereni su izgleda sporiji nego ikad (pretpostavljam zbog Stosur). Ako Tomić zaista za koju godinu postane legitiman kandidat, moraće znatno da ubrzaju.Zanimljiv odgovor Federera na prozivke Nadala. Imam utisak da on svjesno ne želi da stane uz bok ostalima jer se daleko najmanje fizički troši u svjetskom vrhu i njemu kraća sezona i ne odgovara toliko.
Link to comment

ma volandrija sam spomenula tu kao levo smetalo, naravno da ne ocekujem da pruzi ikakav otporkoji je odgovor fekija, to jos nisam videla, inace se slazem sa tvojom konstatacijom, mada mislim da je to samo jedan deo tog njegovog stava

Link to comment

Rekao je nešto, fino je da Nadal ima svoje mišljenje, ranije kad god bi ga pitali nešto, samo bi podržao mene šta god rekao, kao da to pokazuje kako je Nadal sazrio sa godinama. Ima valjda na zvaničnom sajtu.

Link to comment

Mada, realno, kraća sezona bi i odgovarala samo onima iz najužeg vrha, danas je neko na engleskom eurosportu pomenuo prvih 15 bi odmah potpisali kraću sezonu, ovi ostali mučenici bi igrali bez predaha za svaki dinar. Da ne pominjemo sponzore..ovako gubi jedino publika koja je posle us opena prinuđena da gleda cripple fight.

Link to comment
Nekako sam pogrešno skontao da si fan Giantsa. Izvinjavam se...
angry.gif od sada ti je i zvanicni nadimak VJ angry.gif mrzim sve timove iz New Yorka! pa nisam ja prljavi administrator ovog sajta da se lozim na NY, alo bre!
nekako sam pogresno skontala da je ovo teniska tema :lol: '
pa bila je... dok se ja nisam ubacio... ali kada sam ja pricao samo o tenisu? :D
hajmo malo prognoze za meceve koji slede...
ima neki mali iz Srbije, neki Dijokovit... tako nesto. kazu da je dobar. pa aj da pikam da ce on dobiti.
Mukica Makica dvocifren broj vinera...biggrin.gif
to za ceo turnir, jeli?nego, sto ova Duda ne spomene kako je Karolinica :wub: pokazala snagu i moc prve nositeljice?
Link to comment
ma nije samo kalendar u pitanju, bilo je tu jos nekih gorucih stvari...
Tako i deluje. Fed je odreagovao kao pravi alpski seljačić, nenaviknut na direktne prozivke. Cinizmom se brane sujetni i uplašeni.Da je samo kalendar u pitanju, ne bi se išlo ovoliko daleko.
Link to comment

Jarmila nije vise Groth? Za sad bez upseta. Djokovic poceo mec. Trebao bi da zavrsi taman kad Marej pocinje mec sa Harisonom. Pocinje i Tipsa za nekih pola sata.

Edited by anantaram
Link to comment

Novak je imao tvrd mec dok nije izgubio svoj servis u prvom setu. Lorenzi je poveo 2:1. Sledecih 17 gemova je bio i ponizen u nekim trenutcima.Novak je spreman fizicki. Ako ga izbegne neka glupa povreda zbog proklizavana, on nece biti porazen na ovom turniru.

Link to comment
teren 18? je li to onaj cuveni parking gde je jeca jednom davno zaginula?
bio neki seks skandal u kolima? :P Mali Harison dobija Makija prvi set, koji ne mož da ubode forhend, ni za pare.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...