Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

Široke narodne mase. Tip ljubitelja sporta koji još uvek veruje da je trenutno Majkl Džordan najbolji košarkaš, Maradona najbolji fudbaler a Karl Luis najbrži čovek na svetu...
Ne cudi stav sirokih narodnih masa kad se vidi marketing koji stoji iza industrije. Na primer: AO ima info standove po gradu pa posto sam se zaputila pesice u melbourne park stanem kod jednog da uzmem mapu i pitam nesto u vezi karata. Kad mi je objasnila sta me je interesovalo, teta doda (bez da je ja ista pitam) "Now, do you know that the bottom part of the draw plays first, so players like Federer and Nadal are playing on Monday?". Cool, reko, hvala, ja hocu da vidim prvu polovinu. :-)
Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Široke narodne mase. Tip ljubitelja sporta koji još uvek veruje da je trenutno Majkl Džordan najbolji košarkaš, Maradona najbolji fudbaler a Karl Luis najbrži čovek na svetu...
Ovim si me izuzetno precizno opisao, s tim da bih jos dodao Kasijus Kleja kao najboljeg boksaca na svetu. :s_d:
Link to comment

Dobro mesto. :thumbsup: Uslikaj nesto ako mozes. 28% ubacen prvi servis. :isuse:Opasna je Robsonka. Ulazi u prvih 100 ove godine kao ubedljivo najmladja.

Edited by anantaram
Link to comment

rekoh ja juče da neće aleks moći dalje ...zanimljivo da nije prošla ni de brito (gora vrištalica od marije i vike zajedno) koju su onomad najavljivali kao senzaciju maltenetakođe, nije prošla ni kristina mladenović (fra) koja je svojevremeno mnogo obećavala. ali zato prošla neka irena pavlović, takođe fra ...edit:robson na janković :isuse: . može ovde da se desi jedan kvalitetan apset samo tako. jako je nezgodno kada dođe za prvi meč neko dobar iz kvala <_<

Edited by duda
Link to comment

Ovako na jedno gledanje rekla bih da ce Alex morati da resi dva problem: prvi je taj nepostojeci prvi servis kji je izgleda konstanta posto je isto bilo i juce; drugi je (bar se meni cini) emocije. Njen pristup je od samog starta vrlo, vrlo negativan, govor tela ocajan - dizanje ruku, vrtenje glavom, odmahivanje u stilu "ma,nema, gotovo je to" i to u trenucima kad bi se to najmanje ocekivalo, npr. u prvim gemovima meca kad je igralal dobro (i ne samo na svoje greske vec i na dobre poteze i asove protivnice). i sa tim nepostojecim servisom prva 4 gema je igrala vrlo ravnopravno - obe su zadvale dosta problema onoj drugoj, spasavale gomilu brejk lopti, igrale duge gemove. kad je posle jedne takve borbe u cetvrtom brejknuta, Alex se nije sastavila do samog kraja, sve je bilo manje vise lagano za protivnicu. Kad se zavsrilo videlo se da joj sve uzasno tesko palo (zvucalo keo da ce da se rasplace ka dju je intervjuisao neki nas novinar). ko je njen trener i je l bio sa njom, da li neko zna? evo slika. Troicki je imao training na terenu pored. (kako da slike koje attachujem stavim u spoiler, da ne razvlace celu stranicu?):

post-919-13265300055218.jpg

Link to comment
kako da slike koje attachujem stavim u spoiler, da ne razvlace celu stranicu?
Staviš bilo šta u spoiler, pritisneš add, onda to bilo šta obrišeš i na njegovo mesto attachuješ fotku što želiš. Mislim da bi trebalo da može tako...
Link to comment
Staviš bilo šta u spoiler, pritisneš add, onda to bilo šta obrišeš i na njegovo mesto attachuješ fotku što želiš. Mislim da bi trebalo da može tako...
ja ovo tvoje nisam razumela, a umem da stavljam slike u spojler, kako će tek onaj koji ne ume :D može i ovako:ubaciš slike koje želiš i onda (još dok si u tekst editoru, naravno) sve to zajedno markiraš i onda samo klikneš na spojler i sve što ti je markirano i nađe se u spojleruaha, sad sam skužila da se radi o attachu. ok. onda valjda ide kao što si napisao Edited by duda
Link to comment
ja ovo tvoje nisam razumela, a umem da stavljam slike u spojler, kako će tek onaj koji ne ume :D može i ovako:ubaciš slike koje želiš i onda (još dok si u tekst editoru, naravano) sve to zajeno markiraš i onda samo klikneš na spojler i sve što ti je markirano i nađe se u spojleru
biggrin.gif Čovek se uči dok je živ. Evo ja ovo recimo nisam znao, a godinama forumašim na raznim forumima. Ja u spoiler napišem bilo šta, može i jedno jedino slovo. Kad pritisnem add u text editoru stoje one zagrade za spoiler i to nešto što sam napisao. Ostaje mi samo da to nešto obrišem i na njegovo mesto postavim klip, sliku, atačment, smajli ili šta već želim da "spoilerišem". Tvoj način je naravno mnogo brži i bolji i zahvaljujem na naučenom...smile.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...