Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

14-12! Sad straight sets do 1/4 finala! :Hail: :Hail: edit E, da, jebo vam ja pas mater kengursku, na terenu 18.

Edited by anantaram
Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvi glas na poollu (posle mog) je bio Indyjev za Stosurku i Noleta. :unsure:
Pa nije bilo ni za očekivati da će oba glasanja da nabode/pogodi...biggrin.gif Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Kako se samo stvari brzo menjaju. Pre samo nekoliko meseci, pocetkom septembra, se moglo zakljuciti da je Tursunov imao bolju karijeru od Janka, sa 7 titula, kratkim plasmanom u Top 20, i malcice boljim ucinkom na slemovima i mastersima. A sad sam pre ovog meca od Janka ocekivao da dominira kao apsolutni favorit. Jedno 1/4 finale slema, par titulica, Top 9 i ucesce na WTC, i vec je ostavio Tursu u prasini. A ovo je, nadam se, tek pocetak Tipsinog preporoda.

Edited by anantaram
Link to comment

Ja bih se zaklela da je linijska sudinica na Souza vs. Ebden ista ona sto onomad dosudi Sereni foot fault. Sad me toliko kopka jel ona ili nije da vise gledam u nju nego u ovu dvojicu.

Link to comment
Ja bih se zaklela da je linijska sudinica na Souza vs. Ebden ista ona sto onomad dosudi Sereni foot fault. Sad me toliko kopka jel ona ili nije da vise gledam u nju nego u ovu dvojicu.
Vjerovatno, ja sam je gledao mnogo puta od onda. Linijske sudije putuju sa teniserima, osim u dejvis kupu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...