Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa evo preko attachmenta...

post-273-13265317313226.jpg

attach filea, i samo mu pre i posle iskucas spoiler tagove... ne kapiram sta je fazon? jesam opet ispao glup ili...?EDIT: e sada vidim da je duda isto rekla, samo negde treba da klikas na spoilere neke... ne znam ja di se to nalazi, meni lakse da iskucam a radi isto... i nisam ispao VJ ovaj put, woot woot, bravo ja! :D

Edited by freakns
Link to comment
jel to Laura Robson, Anglo-Australijanka ?
jeste. rođena je u melburnu ali igra za gbr.

post-2764-13265329771684.jpg

sećam se ovog meča, klinka je bila jako napaljena, iako je bilo u dva seta, jedva je to jj izvukla. sada će biti mnogo teže imo.edit:ima li još koga da kuka samnom glede ovoga :unsure:

Edited by duda
Link to comment
pa evo preko attachmenta...

post-273-13265317313226.jpg

attach filea, i samo mu pre i posle iskucas spoiler tagove... ne kapiram sta je fazon? jesam opet ispao glup ili...?EDIT: e sada vidim da je duda isto rekla, samo negde treba da klikas na spoilere neke... ne znam ja di se to nalazi, meni lakse da iskucam a radi isto... i nisam ispao VJ ovaj put, woot woot, bravo ja! :D

pa princio je isti samo je mnogo brže od kuckanja ;) .
Link to comment
jeste. rođena je u melburnu ali igra za gbr.

post-2764-13265329771684.jpg

sećam se ovog meča, klinka je bila jako napaljena, iako je bilo u dva seta, jedva je to jj izvukla. sada će biti mnogo teže imo.

au, sunce ti, ona je '94. Ja se zbunio kad si rekla da će ući u prvih 100 kao najmlađa, jer slušam o njoj već 2 godine. Potpuno sam zaboravio da sam čuo za nju kada je imala 15 godina.
Link to comment
au, sunce ti, ona je '94. Ja se zbunio kad si rekla da će ući u prvih 100 kao najmlađa, jer slušam o njoj već 2 godine. Potpuno sam zaboravio da sam čuo za nju kada je imala 15 godina.
čini mi se da je anantaram rekao da će ući u prvih 100 i verovatno hoće, samo se nadam da to neće biti preko jelene <_< klinka će za koji dan da napuni 18 godina. imaće neviđen motiv u meču sa jelenom. em' ju je jj već jednom sprečila da napravi uspeh života (treće kolo gs) em je sada opet u prilici da ako prođe jj ode u treće kolo (veoma pobedive protivnice u najavi).edit:meč tomiK-tabasco oko 3 posle ponoći, naravno, na lejverubojana i jelena na margaret kortu, bojanin meč prvi, jelenin četvrtirafa nije dobio centralni teren ali zato fed jeste ... eto šta znači vox populi na svojoj strani :fantom:ovo se sve odnosi na ponedeljak ujutro of kors Edited by duda
Link to comment

sta reci, delim tvoj strah sto se tice jelene, ali ne zato sto je laura, laura, vec zato sto je jelena, jelena, tj nije bitno sto je laura, laura. :Dmala aleksandra ima problema sa temperamentomjasno, isti ju je vadio iz nemogucih situacija, ali postoji i obrnuti proces, to je uvek druga strana medalje

Link to comment

koliko je meni mlađani tomiK 1 antipatičan lik pa to je čudo jedno. tek se ispilio a već arogantan k'o da je goat.zato ću reći: vamos verdasco ... ni sama ne verujem šta pričam :lol:

Link to comment
koliko je meni mlađani tomiK 1 antipatičan lik pa to je čudo jedno. tek se ispilio a već arogantan k'o da je goat.zato ću reći: vamos verdasco ... ni sama ne verujem šta pričam :lol:
Couldn't agree more... smile.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...