Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

:lol:Kakav gem, sunce ti...Čist brejk skuca sa glupostima, a onaj kao pokušaj forhenda mi natera suze od smeha.Mada je onaj dropšot odigrala ko matora, al džaba.

Edited by Garnirung
Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prošle godine 2. kolo, znači ispada iz prvih 100.Dotakla je ona neki vrh sa sirovim talentom, sad joj treba neki ozbiljniji trener da krene da polira malo, ako misli da uradi nešto više od ovoga.

Link to comment
koliko je verdascov iq da mi je znati <_< tomiK dosadni smarač
Nije klasican smarac. Kada odluci da okine, bilo forhend bilo bekhend, ima jedne od najbrzih udaraca na turu, i dobro zamaskirane. Ponekad koristi slajs kao sto to radi Federer, ceka balone kada protivnik ne moze da skine lopticu sa zemlje i onda raspaljuje. Tako je odigrao na mec lopti ovde. Mozda nije raznovrsniji od recimo Mareja, ne igra toliko dobro na mrezi, ali je mnogo manje predvidljiv narocito kada je tesno. Plus je vrsan borac, ne ferca nikog, i ima podrsku jedne od najvecih teniskih nacija koja mu opet ne namece komplekse i pritisak kao Englezi Mareju. Edited by anantaram
Link to comment

opa, demantovala me jj na kraju ovog seta. dva servis vinera i jedan as cool.gif . 6:2

Nije klasican smarac. Kada odluci da okine, bilo forhend bilo bekhend, ima jedne od najbrzih udaraca na turu, i dobro zamaskirane. Ponekad koristi slajs kao sto to radi Federer, ceka balone kada protivnik ne moze da skine lopticu sa zemlje i onda raspaljuje. Tako je odigrao na mec lopti ovde. Mozda nije raznovrsniji od recimo Mareja, ne igra toliko dobro na mrezi, ali je mnogo manje predvidljiv narocito kada je tesno. Plus je vrsan borac, ne ferca nikog, i ima podrsku jedne od najvecih teniskih nacija koja mu opet ne namece komplekse i pritisak kao Englezi Mareju.
ma videla sam ja i te vinere, ume da raspali, nema šta, ali opet, ako vidim više od tri slajsa za redom sa iste strane, smorim se načisto. pogotovo ako je tako nesimpatičan lik u pitanju :Pedit:ma ume robson jako dobro da servira, demonstrirala je to par puta, naročito drugi servis ume da joj bude dobar.druga je stvar što joj danas ne ide nešto Edited by duda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...