Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vidim. Izludjuje ga mali sa stilom igre, a ne moze da si priusti prvu servu ni da proda trofeje.Ovo je, bogami, dominantno. 6-2 6-1Makarova pokusava da ischokira 5-2 40-0.

Edited by anantaram
Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ferer objasnjava zainteresovanima. Gaske mozda ima odlican bekhend ali zbog velikog zamaha mora da se povlaci iza linije, i posle par dubokih udaraca na tu stranu vec je nezavidnoj poziciji. I Ferer ne voli da se zafrkava nego to sto je naumio zavrsava poput fabrickog pogona. Samo sto iz nekog nedokucivog razloga pravi duple greske i biva brejkovan upravo sad. 4-45-4 Ferer servira za drugi. 2-0

Edited by anantaram
Link to comment
Tsonga ode kući, baš me iznenadio.
Generalno govorec nista sto dolazi sa Conginog reketa ne bi trebalo da iznenadi prekaljenog fana belog sporta. Edited by anantaram
Link to comment

wow, conga kuci, serena kuci :unsure: wtf?za anu sam se iracionalno nadala da moze do pobede, ali kitova, antipaticna koliko jeste, je po svim aspektima bolja igracicaanin bh je mnogo slab udarac i ceo mec nije bila u stanju da shvati da slanjem bh dijagobale (nazalost samo nju zna, paralelu nikad ne udara) levorukoj igracici sa najboljim fh-om na turu znaci pokop. plus se jako uplasila, ali uzalud, i da je bacila sve sto zna, izgubila bi.

Link to comment

Ja mislim da će na podlozi kao što je ova Nišikori biti teži zalogaj. To jest, ako mu je ostalo išta snage.Nišikori bi mogao da bude novi David Ferer, neće on da osvaja ništa veliko ali će biti izuzetno težak protivnik svima.

Link to comment
depresivnom trckaralu se bas sve otvara... Tsonga mu je mogao biti jako nezgodan, Nishikorija ce mislim za dorucak pojesti.
Ovako je bolje. Bez pripreme dolazi Novaku na megdan. Secas se Rolan Garosa?@boriskad zavrse Sarapova i Lisicki Edited by anantaram
Link to comment

Imam osjećaj da Nadala sutra čeka jako težak posao. Berdih je nezgodan mečap za sve šljakaše i tenisere koji udaraju sa mnogo topspina. Pitanje je samo ima li to u glavi ili će se raspasti kao i obično protiv Nadala.Delpa sam gledao samo malo u prvom kolu protiv Manarina i tada mu je veliki problem predstavljao protivnik koji ima kratak zamah i udara lopticu u penjanju. Ako Federer bude prikazao igru od prekjuče bojim se da Delpo nema šanse.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...