Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

marija je totalno zakrechila, od furiznog prvog seta, evo igra 3 gema u drugom koliko ceo prviana i king mlate praznu slamukako stvari stoje nece novak jos dugomeni karolina uopste nije antipaticna, mada mi nije ni simpaticna, da se razumemo, vise mi je onako, kao vazduh :D

Edited by Afterburner
Link to comment
Koliko je Ana smrsala jbt...Send from my cigla
Trpa se s onim Skotom, plus treninzi i eto... Da ima jedno 5 kila više udarci bi bili mnogo snažniji.ps Dobila! Nadam se da će se odmoriti do Kvitove. Edited by morgen
Link to comment
Koji je kreten ovaj Pesikan :isuse:
Žešći.Naročito kad počne onako iskustveno da priča šta morate u kom trenutku da uradite na terenu. Nije vam lako kad neko osvoji sedam gemova zaredom i kad možete da "popijete" nulu u svim setovima. :isuse:
Link to comment
Koje fizičke predispozicije ima Ana Ivanović i nije među najboljih 5? :isuse: Kada bi šutnula onog Skota i prešla u celibat, do kraja godine bi bila broj 1.
kamo srece da je Anin problem Skot, pa sad kao sutne li njega eto je u prvih 5. njen roblem je mnogo gori - potpuno nerealna ocekivanja/sagledavanje stanja koje posle proizvode nervozu i paniku na terenu i totalni manjak samopouzdanja. samo mi nije jasno da li je do njene tvrdoglavosti i negiranja ili se ipak radi o ljudima oko nje ali ne mogu da razumem zasto ne uzme sportskog psihoterapeuta? neka uposli jednog pa neka ga zove i nutricionista ako hoce ;)a da je mrsava - jezivo je mrsava. ne znam koji je kondicioni trener napravio ovo od nje i koja je dobrobit toga??? Edited by estel
Link to comment
meni karolina uopste nije antipaticna, mada mi nije ni simpaticna, da se razumemo, vise mi je onako, kao vazduh :D
plakacete svi kada ona uzme GS! :P a NJole... kakva brutalna demonstracija sile :blink:
Link to comment

Ovi teniseri imali su sreće da Novak nije uvrteo u glavu da mu je jedan od ciljeva u životu da napravi 6:0, 6:0, 6:0. Igrao je samo da se što manje umori, pa sad ako izgubi koji gem nema veze :Hail:

Link to comment
Ovi teniseri imali su sreće da Novak nije uvrteo u glavu da mu je jedan od ciljeva u životu da napravi 6:0, 6:0, 6:0. Igrao je samo da se što manje umori, pa sad ako izgubi koji gem nema veze :Hail:
pa sad, takvi ciljevi i nisu nešto popularni. zbog takvog cilja je čak i ljubimac domaće (ozi) publike, lejton,onomad popio pristojne zvižduke. i bez toga mi je nesimpatičan lik, ali to nije razlog da danas ne ne navijam za njega :P ipak, moram da priznam da će to teško da mi ide. simpatičan je, i izgleda dobar momak, ovaj raonić.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...