Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

J-A-O-! :isuse: Mozda se radi o opstim ljubiteljima tenisa koji jos ne hvataju da se stvari malo po malo menjaju, a mozda jednostavno teniski fanovi (koji uglavnom navijaju za Feda) glasaju vodeci se licnim navijackim preferencama (ovako je bilo na forumima pre par godina, dok sam ih jos posecivao, pa je Federer bio favorit za svaki turnir cak i u sezoni sljake).Strasno.

Edited by anantaram
Link to comment
Ali disklejmer rula :D Jel to obavezno zbog kladjenja ili šta?Fed će da bude favorit verovatno i 5 godina pošto se povuče. Jaka je sila oko njega
Jbg.. Djokovic ce da bude licnost godine u Srbiji i kada mu unuci budu fasovali reumu. Srpska sila nije toliko jaka, ali je istrajna.Ne stvarno, da li je moguce da bilo ko ne vidi objektivan razlog Federerove dominacije medj' neutralnim svetom? Na stranu sto je djubre od coveka sa debelom zenom...
Link to comment

Ne znam sta podrazumevas pod "Federerovom dominacijom medj neutralnim svetom", ali zaista ne vidim objektivan razlog zasto bi Federer (trenutno no.3 na ATP listi) bio favorit broj jedan na Australian Openu 2012.edit broj jedan

Edited by anantaram
Link to comment
Jbg.. Djokovic ce da bude licnost godine u Srbiji i kada mu unuci budu fasovali reumu. Srpska sila nije toliko jaka, ali je istrajna.Ne stvarno, da li je moguce da bilo ko ne vidi objektivan razlog Federerove dominacije medj' neutralnim svetom? Na stranu sto je djubre od coveka sa debelom zenom...
:D A ne, nisam ja to mislio u negativnom kontekstu, tj. mislio sam u stilu Star Wars sile.Mislim, potpuno je jasno zašto je Fed omiljen, tu nema baš mnogo šta novo ni da se kaže.Mene lično ne iznenadjuje ni kad ga svrstavaju u favorite i kad igra prosečno, a na ovom turniru (i poslednjih mesec-dva) igra odlično.Novak tu popularnost ne može da dosegne ni da ponovi njegovu karijeru.
Link to comment
ne vidim ni ja zasto bi Pederer bio favorit... ono, covek je cak 3. teniser sveta u ovom momentu. toliko mnogo ih je ispred njega...
Stvarno, dobro kazes. Nole je uredno bio glavni favorit na svim slemovima dok je tavorio na tom zabacenom mestu na tabeli.
Link to comment

Nole dok je bio treći na svetu nikad nije bio i treći favorit na slemu prema prognozama stručnjaka... Uvek bi ispred njega ugurali Mareja, Tsongu, Almagra, Volandrija....dry.gif

Link to comment
:lol:
Tomic in 'stand-off with police' on Gold Coast after double faultBernard Tomic has been fined twice by police in two hours. Tennis young gun Bernard Tomic reportedly locked himself inside his home after being caught by police breaching a restricted licence to drive his high-powered sports car on the Gold Coast today.The 19-year-old P-Plate driver was stopped and fined twice in two hours while driving his orange V8 BMW M3 through Broadbeach, according to the Gold Coast Bulletin.Tomic is not allowed to drive the powerful car but has been given an exemption to drive to and from his training sessions near his home in Southport, which is about seven kilometres north of Broadbeach.He later returned to the family home and locked himself inside while police officers waited outside, The Bulletin reported.The Courier-Mail also reported that Tomic's father John confronted police officers at the house and accused them of 'un-Australian' actions.Read more: http://www.theage.com.au/sport/tennis/tomic-in-standoff-with-police-on-gold-coast-after-double-fault-20120126-1qje9.html#ixzz1kXyYMfsh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...