Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

tipsa <_< znala sam da ce da okine suvise rano u svom bolimeuvozasve nicimizazvanom stilu

Nicolas Mahut treba da bude NIKOLA MAI (U se u ovom slučaju izgovara i piše kao I, poput prezimena Hugo - IGO) .
svojevremeno je bilo neke price i pitali su njega kako se izgovara prezime i one rece mau sto je svima cudno bas iz razloga koje si naveoocigledno je neki izuzetaknole, fino, jos je u trenaznom rezimu Edited by Afterburner
Link to comment
Kukuškin ukazom predsednika Kazahstana odlikovan ordenom...biggrin.gif
128813656182123482.jpgDzanko me je ekstremno razocarao, ocekivao sam kule i gradove od njega ove sezone :( Raonic izgleda kao momak koji bi mogao 10 kubika bukovine da iscepka za sat vremena,bez da se umori.
Link to comment

pa dobro sezona je tek pocela, nisi valjda ocekivao kule i gradove avansno :D raonic izgleda veoma nerazvijeno, a opet izdzigljano, nadam se da je neka prolazna faza, kao vrba je povijen i nema ramenca

Link to comment
pa sad, takvi ciljevi i nisu nešto popularni. zbog takvog cilja je čak i ljubimac domaće (ozi) publike, lejton,onomad popio pristojne zvižduke. i bez toga mi je nesimpatičan lik, ali to nije razlog da danas ne ne navijam za njega :P ipak, moram da priznam da će to teško da mi ide. simpatičan je, i izgleda dobar momak, ovaj raonić.
ti i ja cemo se super slagati cim priznas da potajno i ti navijas za Karolinicu :wub: pa vidis da u svim ostalim mecevima vise nego pravilno prosudjujes...
Link to comment
pa dobro sezona je tek pocela, nisi valjda ocekivao kule i gradove avansno :D raonic izgleda veoma nerazvijeno, a opet izdzigljano, nadam se da je neka prolazna faza, kao vrba je povijen i nema ramenca
Pomenuo sam nesto ranije da sam od majke, koja inace obozava tenis i prati ga pre nego sto je izbila teniska revolucija u Srba, cuo cuo stav da je tajna Jankovog napretka i osvajanja turnira u prosloj godini brak,stabilizacija i smirivanje. Kanda je ipak ona htela mene da smiri i stabilizuje a Janko se nasao samo kao dobar reper.Jel bese Novak nalece na pobednika duela Raonic - Hjuit ?
Link to comment
Pomenuo sam nesto ranije da sam od majke, koja inace obozava tenis i prati ga pre nego sto je izbila teniska revolucija u Srba, cuo cuo stav da je tajna Jankovog napretka i osvajanja turnira u prosloj godini brak,stabilizacija i smirivanje. Kanda je ipak ona htela mene da smiri i stabilizuje a Janko se nasao samo kao dobar reper.Jel bese Novak nalece na pobednika duela Raonic - Hjuit ?
eto, lepo ti je JLP objasnio :Di da, pobednik Raonic-Hewitt dolazi u pekaru...
Link to comment
ti i ja cemo se super slagati cim priznas da potajno i ti navijas za Karolinicu :wub:
ma kako da ne, nego, sramota me da priznam :P raonićeva građa je stvarno smešna, ne deluje sportski ni malo. mislim da se to neće popraviti sa godinama, rekla bih da mu je takva genetika.
Link to comment
Ha! Bez starca nema udarca. Lepih par lobova Lejtona.
To mu je bio TM u doba kad je bio na vrhuncu.... Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
ma kako da ne, nego, sramota me da priznam :P
poke her with the soft cushions! put her in the comfy chair!do you confess woman?btw, jel samo meni Murray izgleda nekako.... drugacije? gledao sam samo malo protiv Llodre, ali nekako mu je govor tela drugaciji, sigurniji... verovatno ce se opet urusiti kao kula od karata kada dodje do NJoleta, ali po prvi put moram priznati da je to tek 99% a ne 100% sigurno :)
Link to comment
To mu je bio TM u doba kad je bio na vrhuncu....
Naravno, mada lobiranje Mićka nije laganica :D Smanjio je Maki malo self-destruction, mada tek treba neko da ga stisne ozbiljnije od Harisona. Kukuškin, teško, možda kad se dohvati sa Congom.
Link to comment

Kod muskih sve na mestu. Prva osmorka skoro kompletna u 1/4 finalu. Jedino sto je umesto Fisa tu Delpo, ali tako i treba da bude.edit Zaneo se. Ferer treba jos da dobije Gaskea.

Edited by anantaram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...