Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

ocajan je bio delpo, kukavicki je igraopritom da naglasim da sam svesna da ako iskljucimo subjektivne parametre i priznamo da on niti je u formi u kojoj je bio kad je pobedio federera, niti mu odgovora ova podloga ovde, jasno je da je federer bio ocigledan favoritali ipak, u 3 seta onako rutinirano kako ga je ispeglao je malo mnogo cak i za takvu situaciju

Link to comment

Razocarao me Delpo. Bas sam se ponadao nekoj bitki forhenda kao iz finala 2009-e. Nista, ostaje da se ceka USO za potencijalno vrhunsko izdanje.Jedna povreda ga je vratila 3 godine unazad. :(

Edited by anantaram
Link to comment

ja sam ocekivao lagan poraz...nije bas delpo briljirao na ovom turniru, dok fed realno od ovoga ne moze bolje.takodje, ocekujem i da se delpo tokom ove sezone porvati u staru formu i da sabija kao onomad..

Link to comment

Federer je u boljoj formi, ali Nadal na sporom betonu je 1 cinjenica.Ustalila se prva cetvorka u polufinalima. Ja se licno ne secam ovolike dominacije 4 tenisera na svim podlogama.

Link to comment

Federer je favorit sutra, ako se uzme u obzir forma u dosadašnjem toku turnira. Ne sumnjam, međutim, da će ako bar malo popusti Rafa biti tu da iskoristi svoju šansu.Kod žena naginjem ka finalu Šarapova-Klajsters.

Link to comment

Teško mi je u ženskoj konkurenciji reći da očekujem bilo šta, recimo da im dajem blagu prednost..što se tiče ličnih preferencija, baš i nemam izrazite, dovoljno je što se prvi put posle nekoliko godina u polufinalu nekog gren slema našlo najjače u tom trenutku.

Link to comment

Gle kad Azarenka osvoji a zaboravio sam da je metnem u pooll. :isuse:Mada, voleo bih Azarenka-Kvitova u finalu, iako ce Aza tesko pored Kim. Ocekujem da bude Klajster-Kvitova i onda

MA3ff91a_titulkavyska.jpg

:wub:

Edited by anantaram
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...