Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Naravno da je SF, Conor jedino moze da se nada da ne bude nokautiran, sreca pa Floyd nije poznat po "teskoj ruci" ... meni je SF i da izdrzi 10 rundi, Floyd ce sve vreme da ga "pipka" po glavi ... TKO mozda ?

Conoru je svaki ishod sem KO pobeda ... uzece ogrnomne pare a mnogo manje rizikuje nego u MMA  

Link to comment

to sto nije poznat po teskoj ruci ne znaci da ne udara jedno tri puta jace od konora.

flojd je trajao koliko je trajao zato sto je boksovao kako je boksovao, sto znaci sa minimalnim rizikom od povrede, u sta spadaju i frakture kostiju u sakama.

ako ne bude neka zesca namestaljka, konor apsolutno nema sta da trazi protiv flojda u boks mecu.

Link to comment

Conor zna da koristi hype i nema toga sto ne bi uradio za Pay Per view. Da je Woodley malo harizmaticniji i malo manji fizicki, to bi bila sledeca borba.Vec su izokola i to hypovali,kao strucnjaci veruju da on moze da nokautira i velterase.

Ovaj mec obojci donosi pare,nista ne gube,sve do jaja.Poraz od Floyda bi mu jos i pomogao za gledanost kod odbrane protiv Fergusona,jer bi narod osetio krv i  gledali bi ga i oni koji ga vole i oi koji ga ne podnose.Win win.Ili cak ubace odbranu protiv Nate jer sa njim ima vece sanse nego sa Fergusonom svakako.

Sve u svemu,samo cekam da mu vidim facu kada sevne levi  jab iz kontre a on ga ni video nije.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Maia vs Masvidal,oberhaipovani Yair vs Edgar i Ganci protiv Stipe 2.

Nerviraju me prehajpovani Latinosi,ali mi isto i Frenki Edgar ide na zivce sa vecitim 'sacu bidem shampion'

Teskasi bi trebalo da budu dobar mec,videcemo da li Brazilci mogu bez trt nesto?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pošto nemam pristup sportu, a volio bih da podijelim informaciju koja može biti značajna ljubiteljima šibanja i MMA, ko ima SBB večeras će na Fight channel biti uživo od 04h prenošen UFC 211, Miočić vs Dos Santos i kao u uvod ona luda Poljakinja Jendžejčik sa Džesikom Andrade (i vjerovatno još štogod sa main carda). Neka neko prenese drugarima na MMA temi, možda je neko planirao da ganja kakve strimove pa da se ne muči.

Link to comment

Ja tek danas pogledao ukratko ovaj UFC 211. Jebote, koliko je ocajan Dos Santos, imao dva leg kika i to je to, samo bezao u rikverc po oktagonu. Miocic ni kriv ni duzan i dalje dominira.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...