Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Ma baza mu je kombat sambo, kapiram da je rvao, ali ta ideja da svi Dagestanci savršeno rvanju je ravna ideji da je Pereira BJJ majstor, nedefinisan mi je Ankalaev, mislim sve što radi radi vrlo dobro, ali ovaj brat je tri nivoa iznad svega što smo dosad u poluteškoj videli od stendapa, plus je monstruozno snažan i očigledno beskrajno talentovan i klinč i tdd mu svaki put deluju sve bolje

Link to comment

Pa da, al mislim najviše zato što se ovaj sjebao kad je skidao kile, posle toga je i prešao u lhw

  • +1 2
Link to comment

Pereira nesto kao Beterbiev.Savrseno mu lezi 90 i neko kilo,verujem da sa vecom kilazom ne bi jace udarao.Prosto mu je to sweet spot i cao.Slusao nesto za Usyka,veli mrzi ga da jede toliko da bi odrzao kilazu,a tu se recimo vidi osetno da sa vecom kilazom udara daleko ucinkovitije nego protiv Chisore.Pereira ubi onom levicom i sakama kao lopate.

Link to comment

Nikako mi ne ide u glavu kako je uspevao da skida na 84. Sad vrati na 107-108kg, mrcina.

Link to comment

Nikome nije jasno, pogotovo što lik ima skelet superteškaša. Zato je i ranjiv jebiga, nema likvora u lubanji.

Link to comment

A pri tom nije izgledao na 84 otkopano kao Mcgregor na 145 ili Jones na 205.Ta dva bez kolagena ispod koze,samo ih anabolici  drzali u zivotu.Ili sada Chenchen i pre njega Khabib kojima su jetra bubrezi otkazivali.

Link to comment
Posted (edited)

i porier je skidao na 145 :D 

preživaljavanje skidanja kila i vrsćanje u život uz dobrog hemičara su jedan od ključnih “skilova” na najvišem nivou. sranje teško.

 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Heaviside said:

i porier je skidao na 145 :D 

preživaljavanje skidanja kila i vrsćanje u život uz dobrog hemičara su jedan od ključnih “skilova” na najvišem nivou. sranje teško.

 

Poirier je pao kao sveca na 145 od necega sto je kasnije na 155 samo otresao glavom i nastavio da puni Mcgregora kao raspustenicu.Zvezde tog cirkusa su sigurno imali i IV,vracanje krvi,i Anavar i ko zna sta jos.Epo,kiseonicki sator,dok oni koji treba da izgube dobiju Happy Meal iz Mc-a i jebite se.

Edited by askeladden
  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

Edvards osim poslednjih 50sec očajan, Belal više nego zasluženo. Em mi je drago zbog Belala, koji se čini kao ok tip, i koji je odradio sve što treba i više za ovu šansu, em zbog Dane, što će živ da se iz'ede dok ne nađe nekog da ga skine - a u 170 je stanje takvo da realne šanse za to jedino ima Šavkat koji je komercijalan kao plakar.

 

Porazno je koliko sport u stvari zavisi od ljudi koji nemaju pojma šta gledaju - osim Edvardsa koji očigledno nije bio blizu najbolje forme i pripremljenosti (pre svega mentalne, rekao bih), Belal je radio sve što treba, i u šaketanju i u rvanju, a web će i dalje da tvrdi da je dosadan borac i da je meč bio sranje.

 

Zato Aspinal skida glave :D, verovatno će njega, Pereiru i Šugu da probaju da izmuzu do poslednje kapi rejtinga, samo što je Tom isto pristojan momak, a Poatan izgleda kao da će jednostavno da se okrene i ode ako mu dosadi sve.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ankalaev VS Rakić u Abu Dabiju, makar kako Ankalaev tvrdi.

Odlično upareno, po mom mišljenju.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...