Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

bogami ga dupleks fino napičkao, gotivan je bio striklend al onda je odjednom postao filozof opšteg smera, ko ga jebe realno :fantom:

 

  • +1 2
Link to comment

Sad odgledah. Moglo je da ode na bilo koju stranu. Oprezni obojica, i to poštujem, ali upravo zbog ovakvih mečeva mi nikada neće biti jasni ljudi kojima je rvanje dosadno.

  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

Sad sam pogledao usporeni snimak, čak i na njemu onaj kroše/overhand izgleda prebrzo.

 

Lepa noć za Gruzijce.

 

Očekivao sam bolje od Kopiilova.

 

Robi Vitaker :heart:

  • +1 1
Link to comment

Stvarno, svaka mu čast za prisebnost, mnogo volim to.

 

Btw, sad gledam card za 299 (skroz dobar main btw), i vidim ovo:

 

y1vo94.png

 

Koga oni lažu, sebe ili nas?

 

 

Link to comment

Umar vs Bekzat je skoro pa repriza Islam vs Arman. Niko ne želi taj Dagestani smoke, a onda UFC kao debitanta izvuče tipa zajebanog k'o kratko ćebe.

Ko nije gledao, Kazah je potkačio Umara u prvoj, a ovaj kroz blekaut na čist instinkt mu napipao levu nogu za single, a odatle je sve bio father's plan.

 

Abdulmanap je kao mlađu 155icu Usmana rasporedio u Belator, što će se za njega po svemu sudeći pokazati daleko boljom putanjom nego što su imali Khabib, Islam i Umar.

UFC ruta: kad provale o kakvim babarogama se radi, svi se posakrivaju pod krevet, onda ovi na čist grajnd dođu do statusa kontendera i titule, a onda ih isti oni što su bežali od njih prozivaju kako nemaju dovoljno imena pod pojasom.

Sa druge strane, Islam će odraditi još par borbi u 155, a onda prelazi u 170 i otvara vrata Usmanu da kao izgrađena zvezda nakon 2-3 meča max se bori za titulu.

 

Umar kaže da želi Sandhagena sledećeg, što je više nego realan zahtev, s obzirom na onaj otkaz usled povrede. Ako se taj meč desi i Umar dobije, najviše još jedna borba mora biti za naslov kontendera, jer će do tada protivnike iz top 10 morati da traži sonarom, satelitom i dronovima.

Edited by zorglub
Link to comment

drago mi zbog dijamanta

 

šuga fenomenalan, neverovatno disciplinovan

Edited by mire
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobro bre, zašto niko nije postavio ovaj dijamant, brilijant? Iz dosade počeo da gledam trailere bez da sam obratio pažnju na thumbnail, a onda je na 1:36 ušao ON :laugh::laugh::laugh: Ljudi mene stomak boli koliko sam se smejao :laugh::laugh::laugh:

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...