Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

bogami ga dupleks fino napičkao, gotivan je bio striklend al onda je odjednom postao filozof opšteg smera, ko ga jebe realno :fantom:

 

  • +1 2
Link to comment

Sad odgledah. Moglo je da ode na bilo koju stranu. Oprezni obojica, i to poštujem, ali upravo zbog ovakvih mečeva mi nikada neće biti jasni ljudi kojima je rvanje dosadno.

  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

Sad sam pogledao usporeni snimak, čak i na njemu onaj kroše/overhand izgleda prebrzo.

 

Lepa noć za Gruzijce.

 

Očekivao sam bolje od Kopiilova.

 

Robi Vitaker :heart:

  • +1 1
Link to comment

Stvarno, svaka mu čast za prisebnost, mnogo volim to.

 

Btw, sad gledam card za 299 (skroz dobar main btw), i vidim ovo:

 

y1vo94.png

 

Koga oni lažu, sebe ili nas?

 

 

Link to comment

Umar vs Bekzat je skoro pa repriza Islam vs Arman. Niko ne želi taj Dagestani smoke, a onda UFC kao debitanta izvuče tipa zajebanog k'o kratko ćebe.

Ko nije gledao, Kazah je potkačio Umara u prvoj, a ovaj kroz blekaut na čist instinkt mu napipao levu nogu za single, a odatle je sve bio father's plan.

 

Abdulmanap je kao mlađu 155icu Usmana rasporedio u Belator, što će se za njega po svemu sudeći pokazati daleko boljom putanjom nego što su imali Khabib, Islam i Umar.

UFC ruta: kad provale o kakvim babarogama se radi, svi se posakrivaju pod krevet, onda ovi na čist grajnd dođu do statusa kontendera i titule, a onda ih isti oni što su bežali od njih prozivaju kako nemaju dovoljno imena pod pojasom.

Sa druge strane, Islam će odraditi još par borbi u 155, a onda prelazi u 170 i otvara vrata Usmanu da kao izgrađena zvezda nakon 2-3 meča max se bori za titulu.

 

Umar kaže da želi Sandhagena sledećeg, što je više nego realan zahtev, s obzirom na onaj otkaz usled povrede. Ako se taj meč desi i Umar dobije, najviše još jedna borba mora biti za naslov kontendera, jer će do tada protivnike iz top 10 morati da traži sonarom, satelitom i dronovima.

Edited by zorglub
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobro bre, zašto niko nije postavio ovaj dijamant, brilijant? Iz dosade počeo da gledam trailere bez da sam obratio pažnju na thumbnail, a onda je na 1:36 ušao ON :laugh::laugh::laugh: Ljudi mene stomak boli koliko sam se smejao :laugh::laugh::laugh:

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...