Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

U, dobra borba bila Oliveira - Tsarukyan, moglo je da ode na bilo koju stranu. Još mi nije jasno šta je ono bilo u prvoj, jel' Arman bio u downu od upkick-a, ili šta?

Link to comment

Ja bih sačekao bar dva-tri krštena borca kao izazov pre nego što padnem na Daninu hajp mašinu.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, mire said:

šta uradi maks :gospode:

 

Sad odgledao. Volim Džastina više, ali realno samo sebe može da krivi. Odlučiš da je skroz ok da brawl-uješ sa Maxom na samom kraju 5e?

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

 

Valjalo bi malo da odmori sad. Nisam poznat kao dobar procenjivač karaktera, ali meni je Justin među najneisfoliranijim likovima u mma, jako mi je simpatičan i nikako ne bih voleo da završi kao Toni. Iako njegov stil borbe to nikako ne garantuje.

 

To da li je morao u last seconds brawl, to su jednostavno on i Max, većina boraca bi svakako razumela svoje šanse i izbegla to po svaku cenu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nešto mi je nervozan i twitchy Dustin na konferenciji i fejs-ofu? Sad kad sam to napisao, verovatno će da nokautira Islama :happy:

 

Očekujem kafanski pesničarski slugfest od co-main budaletina :D

  • +1 1
Link to comment

Sad sam odgledao 4. i 5. rundu na YT, malo mi je u žurbi i panici bio Islam da obezbedi takedown. Čime ga je otvorio onako Dastin, laktom? U svakom slučaju, još jedna borba koja će učvrstiti legendu o Habibu.

Najavljen prelazak u 170, ali nisam siguran u ispravnost tog poteza. Bar se ne sećam da je Islam, za razliku od Habiba, ikada imao poteškoće sa skidanjem, nekako mi je prirodan u 155. Kapiram da otvaraju prelazak Usmanu u UFC.

 

Striklend vs Kosta... i jedan i drugi dakle nisu kompletni idioti kao što su najavljivali na presici. 5 rundi Striklendovog marširanja unapred, 5 rundi Koste koji se povlači i pokušava nešto low-kikom ili spining-kikom, crk'o na kraju, a ovaj kao da je mogao još 5.

Isto kao u njegovom meču sa pravim Afrikancem :laugh:, poštujem opreznost i taktičnost kada se dva strajkera sretnu, ali ne želim više da čujem da je rvanje dosadno. Ljudi kenjaju Belalu za dosadne mečeve, a Striklendu se prašta sve, valjda jer je lajavac i zabavljač - van kaveza.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...