Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Bio sam na FNC-u u Areni u subotu. Vrhunska zabava. Produkcija je svetski vrh, ljudi veseli i kulturni, ima i alkohol da se cirka bez gužvi. Dve poslednje borbe nisu ni bile loše po kvalitetu, a bile su i neizvesne. I Vasov meč u boksu golim šakama je bio zabavan iako je kvalitet krš. Bilo je za moj ukus previše završnica u prvoj rundi i kvalitet je generalno mnogo ispod produkcije i organizacije.
 

Jedan iz ekipe se gadi borilačkih sportova a sad kaže da će obavezno opet da ide. Topla preporuka da se poseti sledeći FNC događaj. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Jbg nekad ću sigurno ići da gledam al zasad mi liči na šopanje, Stošić i onaj Slovenac je fakat bio pošten nabod

 

 

Link to comment
Posted (edited)
10 hours ago, ToniAdams said:

Jbg nekad ću sigurno ići da gledam al zasad mi liči na šopanje, Stošić i onaj Slovenac je fakat bio pošten nabod

 

 

Meč za titulu u velteru je bio vrhunski, ne bi ga se postidele ni mnogo veće organizacije. 
 

Fabian - Stošić je bio mnogo dobar gas jer je Mirjan bio totalni underdog a odlično su uradili trash talk i hajp i onda ga baci u dobar nokdaun nakon 5 sekundi u punoj areni, jedva se Stole izvukao. 
 

Kvalitet borbi je generalno mnogo ispod svega ostalog. Ovo im je najbolji card u istoriji i opet je većina mečeva bila bulja. Ali svejedno, bolje svakako nema bliže od Poljske a i taj KSW nije ne znam koji kvalitet. 
 

Sam event je lep doživljav, lepih par sati za ljubitelje MMA-ja. Više sa te strane preporučujem. 
 

e da, ja samo volim da gledam ali se ne razumem uopšte pa mi onda verovatno i manje smeta loša borba nego što bi nekome ko kapira tačno šta se dešava.

Edited by Heaviside
Link to comment

ČenČen ozbiljno (violently) bolestan, kaže Dana. Umesto njega, velika koska za Vitakera imho, Ikram Aliskerov.

 

Konor vs Čendler otkazano, novi main za 303 Poatan - Prohaska.

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, ToniAdams said:

Bgm nije loš na šake Pereira

snajper covek - hladan u razmenama ima bombu u levici - ako se ikad bude tukao sa Rakicem penzionisace ga pa cemo slusati u nekom novom podkastu kako su ga pokrali na bodove... 

Link to comment

Problem je šta sa pereirom, još jedino ankalaeva da izuje i da zaključa topik, ako se to desi ne vidim drugu opciju nego da ide u tešku

Link to comment

Ankalaev je validna opcija, čak sam video da i Islam priziva tu borbu, kao nadrvaće ga. Možda sam neku borbu propustio, ali ja se nešto ne sećam da je rvanjem dobijao mečeve. Evo sad čitam da mu je grčko-rimski baza. Ako ima dva zuba u glavi, ići će na klinč i body-lock od prve sekunde, jednostavno nema smisla stajati s Poatanom.

Link to comment

Pa nije ankalaev mogao matorog poljaka da završi, nešto se ne bih kladio da će ovog terminatora

Link to comment
Posted (edited)

Nije ga ni pobedio, a ne završio. Rezime mu je zapravo vrlo sličan Rakićevom pre borbe protiv Jirija minus povrede. Inače, Rakić je dobio potvrdu od UFC-a da će se boriti u septembru, Evropa, London ja mislim. Kaže da bi voleo Hila, ali da je upravo Ankalaev realnija opcija jer je Hil povređen. Prihvatiće borbu protiv bilo koga iz top 10, ali njegove stranice i on sam pominju Ankalaeva za koga se priča da bi trebalo da pobedi nekoga iz top 5 pre nego što dobije meč za pojas.


Što se eventualnog meča Ankalaev - Pereira tiče, nijedan poluteškaš ne može da bude bila šta drugo osim debeli autsajder protiv Poatana u ovom trenutku, a naročito borac kome su najveći skalpovi Smith, Walker i Volkan. Jeste mu baza rvanje ali tek treba da ga demonstrira u MMA i da izdrži faking 25 minuta da ga ovaj ludak ne pogodi nijednom. 
 

Rakiću tek ne bih dao skoro nikakve šanse protiv Pereire. On ume da rve, ali nije dovoljno priseban u meču da to i primeni. Kaže da mu je cilj da se bori 3 puta godišnje, sa jeftinijim kampovima sa puna sparinga u Americi u nekom od velikih timova i onda samo 2 nedelje u kampu samo za njega kako je do sada radio. Posle septembra hoće decembar i onda 3 puta i sledeće godine. Ide all-in, a realno i nema šta više da čeka. Nadam se da će da preživi sve to bez velikih posledica, a borba za pojas ako dođe - dođe. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...