Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

koliko se secam, od ex ufc sampiona dobio je arlovskog, debelog silviju, rendlmena i kolmana ovako bez guglanja, lagano izgubio od verduma, lagano izgubio od bigfuta koji nikad nije bio sampionski kalibar, prilicno ponizen od stranje midlvejta hendersona.  

voleo bih da sam ga video protiv izbalansiranih boraca poput kotura i mira, mislim da bi bilo zanimljivo,  a protiv kejna verujem da apsolutno ne bi imao sta da trazi ni u jednom momentu karijere.

inace nema veze pre koliko godina je ovo bilo ako pricamo o pristupu borbi, u nekom momentu je odlucio da se oslanja na bombu u desnoj ruci (оtprilike kad je otisao u strajkfors, kapiram da se primio posto je ubio arlovskog), i tada se posrao po minulom radu.

Link to comment

Ja nikad nisam bio Fedorov preterani fan ali u prajmu je mogao da dobije bilo koga, e sad sto se nije tukao sa svima je vec druga tema, tad je Prajd bio najjaci a ovamo je presao kasno. Znao da istrpi jake udarce u po tome se izdvajao, npr. ono kad ga je zivotinja Rendlmen bacio na glavu bi otprilike svima ostalima zavrsilo karijeru sa ozbiljnim povredama, mene boli svaki put kad pogledam, a on se odbranio, posle ustao i dobio mec. Nerealan lik bio, ovo kasnije je nebitno. 

Link to comment

 

bolji su ovi mladji, sport je napredovao. neverovanto koliko dobrih boraca ima sada.

 

kad smo vec kod toga, za nedelju dana pocinje amatersko svetsko prvenstvo u areni pa onda brave gde se stosic bije sa nekim dagestancem koji je neporazen 

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

ja nekako gledam celu karijeru

 

Razumem, ali u drugu ruku nije ni fer prema borcima koji su imali jal' lagani, jal' strmoglavi pad u father time. Eto BJ Penn-a, jbg možda najočigledniji primer. Koliko god ga ja ne voleo, mislim da karijera u prajmu i van njega treba da mu se posmatra kao dve celine, inače ispade čovek nekakav mediokritet, dunđer.

 

4 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

bolji su ovi mladji, sport je napredovao.

 

Jeste, ali mi se čini da je najmanje napretka upravo u HW.

Link to comment
17 hours ago, ToniAdams said:

koliko se secam, od ex ufc sampiona dobio je arlovskog, debelog silviju, rendlmena i kolmana ovako bez guglanja, lagano izgubio od verduma, lagano izgubio od bigfuta koji nikad nije bio sampionski kalibar, prilicno ponizen od stranje midlvejta hendersona.  

voleo bih da sam ga video protiv izbalansiranih boraca poput kotura i mira, mislim da bi bilo zanimljivo,  a protiv kejna verujem da apsolutno ne bi imao sta da trazi ni u jednom momentu karijere.

inace nema veze pre koliko godina je ovo bilo ako pricamo o pristupu borbi, u nekom momentu je odlucio da se oslanja na bombu u desnoj ruci (оtprilike kad je otisao u strajkfors, kapiram da se primio posto je ubio arlovskog), i tada se posrao po minulom radu.

Zaljubio se u Dutch kick boxing i to je dosta zajebana ljubav kad nisi za glavu visi i sa prednosti u reach od konkurencije.

Link to comment
3 hours ago, askeladden said:

Zaljubio se u Dutch kick boxing i to je dosta zajebana ljubav kad nisi za glavu visi i sa prednosti u reach od konkurencije.

 

a jbg, nek trazi onda nazad pare od kursa, posto je ranije, na primer protiv krokapa, mnogo bolje kikboksovao, od lika sa legendarnim hed muvmentom do kafanskog sibadzijje koji dva primi dva deliveruje.

plus nek ga sledeci put nauce da ne skace u gard verdumu.

 

15 hours ago, zorglub said:

 

Razumem, ali u drugu ruku nije ni fer prema borcima koji su imali jal' lagani, jal' strmoglavi pad u father time. Eto BJ Penn-a, jbg možda najočigledniji primer. Koliko god ga ja ne voleo, mislim da karijera u prajmu i van njega treba da mu se posmatra kao dve celine, inače ispade čovek nekakav mediokritet, dunđer.

 

ma stoji to sve, al ovde pricamo o tituli GOATa,, ili makar jednom od najboljih ikada.

znamo svi da je fjodor u prajmu verovatno bio kadar bilo koga da pobedi, ali kao sto ni bj pen ne moze biti najbolji ikad, iako je the najbolji ikad morao da koristi vazelin kako bi ga dobio, tako mi ni fjodor to ne moze biti, napisao sam zbog cega. previse izgubljenih borbi od realno druga liga zapad protivnika ako gledamo vrh hw divizije. plus ocigledno par namestenih borbi zarad hajpa (ankl cael i mekdonaldo, znaci mogu pisicu na panj da stavim za opkladu), mislim goutovi to ne rade.

 

jebiga razmisljam, cak vise nisam siguran ni da bi prajm kejn bio nepobediv, kako je dvaput fedor smandrljao kolmana i jednom rendlmena, sve je moguce.

 

e al onda poverujes u mit o sebi i pokenjas se poi svemu sto si u jednom momentu dostigao, zajebi to. ja jebiga sve glerdam, od prve do poslednje borbe.

inace bih pericu ognjenovica pamtio po onoj asistenciji raulu u ligi sampiona :fantom:

Link to comment

A Jes uleteo u gard Werdumu kao sirotinja u kredit.Zao mi samo sto Khabib/Islam nikada nece sresti taj nivo BJJ playera.Oliveira i Ferguson su porcijasi na ivici mere u odnosu na Werduma.

Link to comment

Abdulmanapovi Dagestanci imaju potpuno drugačiji, vrlo proračunat i oprezan sistem top-kontrole. Ne vidim bjj kao odgovor na njihov stil borbe, pre svega jer oni ne ulaze u bjj okršaje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...