Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

ne znam da li je to snimak sa istim komentatorima koji sam onda gledao jer mi mucno opet da gledan, ali oni su zapravo bili najveca infekcija u celoj prici, poredili su ovog deliju sa rondom rouzi neironiocno

Link to comment

jebiga jeste on fakat napredovao na sake ali mnogo se lozi.

imao je doduse jedan pokusaj rusenja koji je ovaj bas ono rutinski odbranio.

pavlovic je cini mi se i zapoceo kao rvac ili sambista, , i sad ne znam dal je ono bila trema zbog debija ili je prestao da na neko vreme trenira parter poput nasega darka stosiica,  ali onomad protivu overima je izgledao ko bambi na ledu.

medjutim veceras je dosta dobro izgledao, u smislu da nije bilo zenta protiv vrv i najboljeg rvaca u teskoj i da je taj usamljeni napad bas laganeze odbranio.

mislim da je vec sad daleko opasniji od miocica, iako ima jos puno prostora za napredak, smesno izgleda kad boksuje, defanzivno je prilicno slab al ima dojaja tajming i svaki udarac je bukv ubistvo u pokusaju.

  • +1 1
Link to comment

Taj pokusaj rusenja je bio iz ocaja kad je vec bio uzdrman. Pogodio je draga na pocetku pa se nalozio i ovaj ga prebio. Dajte taj fajt protiv dzonsa da gledamo. 

Link to comment

ma kapiram da je u velikoj prednosti jer em udara jace, em ne jede govna i ne plese okolo nego odmah skracuje distancu i mlejetm

dzons bi morao, ako hoce da prezivi da ga ono njegovo sutira u kolena i pokusa odmah da obara. 

kako bi se pavlovic tu snasao ostaje nam samo da nagadjamo.

plus pavlovic ima bas bas brze ruke i dojaja tajming i nekoliko puta je prosao kroz gard nocas bez problema, tako da bi bilo interesantno da vidimo ko ce koga prvi sjebati.

8 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Taj pokusaj rusenja je bio iz ocaja kad je vec bio uzdrman. Pogodio je draga na pocetku pa se nalozio i ovaj ga prebio. Dajte taj fajt protiv dzonsa da gledamo. 

pa jeste, al bio je uzdrman vec u 30. sekundi tako da ima nesto i do pavlovica. plus su se borili u mislim najmanjem mogucem oktagonu, jbg vise srece sledeci put.

Link to comment

Ne brinem se da ce Jones izbegavati ovu borbu dok se ne nadopinguje dok mu treca ruka ne poraste.Pavlovic ima reach kao i Jones,ima tezu ruku i brze ruke sto Mozda najvise smeta Jones jer on mora da bude taj koji drzi tempo i vodi borbu.

Link to comment

Nije ovaj Pavlovic neki tehnicar kad je boks u pitanju, reklo bi se, ali zato ima jab kojim moze da obori bika jbt.

 

Sta se desava sa Ganeom sad? Mislim da je ono prodato protiv Dzonsa, ima on jos dosta da se pita u toj diviziji. 

  • +1 1
Link to comment

Sad sam pogledao, načeo ga je nekakvim čudnim, ultraplitkim, a dugačkim aperkatom, nije izgledalo zajebano uopšte, ali...

Zanimljivo, u biti je rvač grčko-rimskim stilom, od pete godine do 18e, tek onda je prešao na kombat sambo.

Link to comment

ma jako cudno bije, jako nisko stoji i sve udarce krece kao da ce biti aperkati, kad ono puf overhend, kapiram da je zajeban za oboriti (mada ga je overim tu pocistio na brzaka a ovaj je na ledjima bio opasan poput kornjace).

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam gledao ali vidim nokaut popasao. A Majti Maus dobio trilogiju sa uvek augodnim Braziocem™, ne znam jel planira dalje ili je to to sto se tice karijere

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...