Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

smesan je bio komejn ivent, ono je bukv druga liga zapad tucnjava, bilo me blam dok sam gledao.

a i glavna borba jbt, svaka cast obojci al sudjenje, lik ladno sudio 49 46 za blahovica

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, askeladden said:

Onaj One Championship dje Mighty Mouse nastupa su bolja opcija.Imaju i svoj app,ima Thai boks opasan,ima sve

 

Nisu baš ni oni izuzeti od hajpovanja i guranja svojih protežea (ovaj meč npr.), ali je definitivno manje kontroverznih odluka nego u UFC.

Link to comment

Prosetao sad po Reklinghauzenu u Dojclandu i u moru Turaka i ostalih Arapa na ulicama video i dvojnika Hamzata Cimaeva, ista glava bukvalno i ona sjebana usna i frizura. Jedino je ovaj prilicno nizak, mozda oko 175cm, sve ostalo isto :ohmy:

 

I sta se desilo sa Darenom Tilom da ovako odjednom propadne? Bio zajeban ko kratko cebe a sad nista. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
19 minutes ago, Zli Gli said:

Prosetao sad po Reklinghauzenu u Dojclandu i u moru Turaka i ostalih Arapa na ulicama video i dvojnika Hamzata Cimaeva, ista glava bukvalno i ona sjebana usna i frizura. Jedino je ovaj prilicno nizak, mozda oko 175cm, sve ostalo isto :ohmy:

 

I sta se desilo sa Darenom Tilom da ovako odjednom propadne? Bio zajeban ko kratko cebe a sad nista. 

Malo ga umlatili ko vola u kupusu i Dana ga vratio na kalenje.

Link to comment
52 minutes ago, Zli Gli said:

Prosetao sad po Reklinghauzenu u Dojclandu i u moru Turaka i ostalih Arapa na ulicama video i dvojnika Hamzata Cimaeva, ista glava bukvalno i ona sjebana usna i frizura. Jedino je ovaj prilicno nizak, mozda oko 175cm, sve ostalo isto :ohmy:

 

I sta se desilo sa Darenom Tilom da ovako odjednom propadne? Bio zajeban ko kratko cebe a sad nista. 

Ako si još blizu Dortmunda ili u istom otiđi do šucenštrase, tamo ih imaš milion, možeš i jednog da uhvatiš za sebe i držiš u kavezu kao hazbulu

  • Haha 2
Link to comment

Ma tu sam jos nedelju dve ali mi se cini da ne moram da mrdam, ima ih i ovamo mali milion, evo danas bila saobracajka ispred zgrade gde smo smesteni i sve neki arapi jbt, Nemaca ni od korova

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ovo je zapravo odlicna vest, dogovorili su i da ce plate boraca biti 50 posto od prihoda, a prica se da ce mozda kupiti i belator. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nije popio otkaz nego on nije hteo da produzi ugovor tj. UFC nije uspeo da zadrzi svog sampiona teske kategorije.

Mozda ode u PFL, mada kapiram da ce prvo neki boks da proba da uzme pare. To je navodno i glavni razlog razlaza sa UFC-om.

 

UFC mi je sve losiji. Vecina dogadja su losi kardovi i to iz Apexa bez publike. Bolje bi mi bilo da imaju event svake druge sedmice umesto svake, ali da bude veci kvalitet i da ima publike tako da se nadam rastu PFL-a i ONE-a.

 

Link to comment

Sad ce da izvuku Ujka Stipeta,duzme 3 nedelje odmora sa posla da se malo utegne,Dana mu da lepu premiju da se prostre u drugoj rundi i Bones najbolji ikaaaadddaaa Rogan uzvikuje.Verovatno ce neko vasariste da se organizuje i za Mcgregora kad se iscisti od roida tamo negde na leto,mozda i kukovo.Diaz 3,neko drugi voljan da se pravi mrtav,videcemo.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...