Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Kad numeju, jel' da? :happy: Slažem se, al' onda nek' se lepo dogovore k'o Vanderboj i Holand, pa da gledamo dobar kb, umesto ovoga. Ili jednostavno da se vrate u Glory ili potpišu za ONE kb promociju, nije beg, odnosno Čatri cicija.

Link to comment

Brt to je mma, svako radi ono što zna najbolje kako bi pobedio. A Izi je dobijao i odlične rvače, ne znam kolko bi taj tvoj rvač sa Kavkaza dobro prošao.

  • +1 1
Link to comment

Izzy ga je majstorski kontrirao i mislim da bi to bilo to.Nece Izzy vise isprobavati srecu protiv Pereire jer ono prolazi jednom u sta znam, 5 pokusaja .A ako Shavkat resi da predje u kategoriju iznad ili Chimaev uspe da skine tezinu dovoljno ,bice medved krusku fazon

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

Brt to je mma, svako radi ono što zna najbolje kako bi pobedio. A Izi je dobijao i odlične rvače, ne znam kolko bi taj tvoj rvač sa Kavkaza dobro prošao.

Sta znam,Romero je mator bio i bez te neke zivine da Izzy priredi ugodjaj koji bi recimo Chimaev mogao .Doduse mogao bi i Adesanya njemu da ugasi svetlo vrlo brzo ,realno jedna dve runde maksimum mec.

Link to comment
7 hours ago, ToniAdams said:

A Izi je dobijao i odlične rvače

 

Samo da završim rant o kukavnom greplingu u ovoj diviziji - Izi jeste dobijao rvače, Vitaker se odbranio od Romerovih napada, svi su naučili defanzivno rvanje - ali isključivo od slobodnog stila. Ono što Dagestance i Čečene (jbg, nema Osećana u mma) razlikuje je kros-trening koji je rvačima, sambistima i džudistima tamo najnormalnija stvar. Pričali smo već o tome, dok ostatak mma scene body lock vidi maltene isključivo kao deo borbe uz ogradu, Habibu i Islamu je to tek još jedna od pozicija za obaranje. Zato se uvek nadam nekom Kavkašaninu ili Rusu sa opasnom ashi-wazom u udarački dominatnoj kategoriji.

Inače nemam ništa protiv strajkera, ali je mnogo lepše kad su zaokruženi, kao Usman i Umar npr. Potonji je moj omiljeni borac trenutno.

  • +1 1
Link to comment

Ma ok, samo gresis gleda Vitakera, daleko vise je on od rvaca dobrog samo u defanzivi, dosta se uspesno on takmicio na vrlo visokom nivou, i bio repstivac na igrama komonvelta.

Romero je nekst level rvanja u bilo kom kontekstu za bilo koga, e sad, sto je borba bila onako neocekivano pickava, jebiga.

Tako da se ne moze reci da sisoje nije bio testiran. Meni je iskreno ogavan lik i voleo bih da dobije batine, ali mislim da ce jos dugo biti u samom vrhu.

A sto su kategorije vise, to su strajkeri (sa dobrom defanzivom u rvanju naravno) sve vise u prednosti, prosto od srednje nagore svi ti likovi gase jednim dodirom i to je tako. 

 

  • +1 1
Link to comment
On 10.4.2023. at 13:44, zorglub said:

Ma hejtujem od jutros, ne obraćajte pažnju.

Kad smo kod hejta,Chimaev vs Kosta ili ti Khabib vs RDA sa Aliexpressa

Costa je crni pojas BJJ pod Wallidom tako da ne vidim da ga Chechen sumbituje ..sta mislis?

Link to comment

Usput je i ogroman i jak. On je za srednju ono što je Čimaev bio za velter, tako da neće moći da ga baca okolo tako lako kao velteraše. Trenutak istine za čečena. 

Link to comment

Njemu je i onaj pitbul burns bio veliki problem tako da cemo videti kako ce biti sa costom koji je duplo veci od burnsa. 

  • +1 1
Link to comment

@askeladdenŠta znam... hoću reći, ovaj meč je tek glasina, zar ne? Costa je pre svega brawler, a ne vidim da bi bjj imao bilo kakav uticaj u toj borbi, jer ako se onako dobro odbranio od Romerovih ulazaka, ni Čečenovi ne bi trebalo da predstavljaju problem. Pošto Chimaev nema ni visinu, ni tehniku da ga drži na distanci i čeka u kontri kao Adesanya, sve mi miriše na potencijalno jako ružnu borbu, slugfest što bi rekli.

  • +1 1
Link to comment

Mojne se zahvaljuješ molim te, niti pratim fanatično, niti sam stručan, samo naglas razmišljam. Videćeš, garant ima da se desi nešto potpuno suprotno, tipa Costa ga klipne i sabmituje na podu, ili da Borz obori i mauluje Costu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...