Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

ma jok, prosto je protivnik koji najvise odgovara dzonsu za povratak na velika vrata, lik apsolutno nema pojma grepling i nekako deluje da nije previse pokusavao ni da nauci.

kapiram da ce kurtis blejd da nadhrva i dobije dzonsa ako se budu sreli, zivi bili pa videli :fantom:

Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:

Jones samo mu skini USADA sa vrata da moze na miru da se pici mandzom i nema zime za njega.Nije to Mcgregor i Till Pa da Alvarez i Cowboy drze ruke spustene A Wonderboy glumi kad pokusavas da provalis fatality na Mortal Combat protiv Tilla,nisam video vise promasaja 

Edited by askeladden
Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

lol  bas mu je usada dosad smetala

Pa i nije,al u 205 je imao sve prednosti ,A u mec sa Nganu nije hteo dok nije izasao na istu tezinu Pa makar ga Dana placao dve tri godine da se samo roka mandzom i nabija masu.

Link to comment

Meni ovo nekako proslo bez borbe, nije Gane bas toliko naivan da bi tako lako izgubio i ipak cenim da je uzeo lovu jer ovima nije bilo u interesu da dobije.

 

Onih par poklonjenih pobeda Dzonsu su doprinele da ne budem u armiji fanova:dry: Nganu bi ga verovatno nokautirao nazad u LHW, steta sto je zapalio. 

  • +1 1
Link to comment

Ja sam Stipin fan, ali deluje mi kao da je razlupan totalno. Dovoljni su onaj KO + prikucavanje od strane Nganua da se više ne bude isti, a Stipe je i pre toga pretrpeo dosta štete. Izgleda i priča dosta lošije nego pre 5 godina recimo. 

 

Laganica ga dobija Jones po meni, nadam se da grešim. 

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

+1

Klasična navlakuša. Isforsirano se povukao i stao u dupli dek, znao da će Pereira da nagrne i kojim kombinacijama će da priđe. Doduše mogao je i pored svega da popije i on neku bombu ali nije.

  • +1 1
Link to comment

Ne mogu da nađem ceo meč, samo nekakve hajlajtse i preskoke - jel' neko makar pokušao nešto što liči na rvanje? Jbg, biću matoro džangrizalo, ali ovo nije mma. Što je najgore, nije ni kikboks. Sad gledam top 15 middleweight-a i od onih koje prepoznajem, Vitaker mi izgleda kao najbolji grappler, iako mu je to pre svega defanzivna specijalnost. Do skoro su tu bili Romero, Rokhold, Weidman, Jacare, a ja im želim nekog kršnijeg junošu sa Kavkaza da ih sve izokreće k'o palačinke.

  • +1 1
Link to comment

izi je klasa, pocistio je diviziju i onda mu je dosao monstrum iz proslosti, pobedio ga i ipak je nasao nacin da se vrati. 

 

nadam se da ce pereira ici gore, ovo nije nejgova kategorija. 

Edited by Кристофер Лумумбо
  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, zorglub said:

Ne mogu da nađem ceo meč, samo nekakve hajlajtse i preskoke - jel' neko makar pokušao nešto što liči na rvanje? 

Zašto bi to radili?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...