Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

ma ona mi je u startu bila supergotivna, i ona kao lik i to što se najviše na džudo ložim od svih veština, al toliko su krenuli da joj čeripikuju protivnice da sam je počeo da nepodnosim

Link to comment

Aha, ok. Nisam znao, pošto ženski mma stvarno ne pratim. Inače najduži snimak s njom koji sam gledao je onaj kad Khabib objašnjava gomili D1 rvača zašto je Džudo bolji, tad mi se učinila kao super lik.

Link to comment

a verovatno i jeste al iritira kad je cela organizacija podredjena jednoj osobi, pa evo i sad je njena borba bila najglavnija od glavnih i to sa ribom koju je dosad mislim dvaput tukla, mislim volim i pratim i zenski mma al nemojmo se zajebavati

Link to comment

Ne bih da mračim, ali Soldo je baš ubo prstom u gomno sa Ramazanovim. Od onog što sam video (poslednje dve borbe), nema top kontrolu i ne nanosi štetu kao npr. Abdulmanopova ekipa, ali svejedno većinu meča provodi na protivniku. Tipično Dagestansko davljenje, ultra brz i precizan shoot u single/double leg. A i One od nedavno ima svoju usadu, tako da... Nek je sa srećom.

Edited by zorglub
Link to comment
  • 2 weeks later...
3 hours ago, ToniAdams said:

ovaj ufc je putujuci cirkus sramote sto se tice sudjenja a zbog sudjenja sam vec gotovo prestao da gledam boks, nista prebacujem se na zensku odbojku

Onaj One Championship dje Mighty Mouse nastupa su bolja opcija.Imaju i svoj app,ima Thai boks opasan,ima sve

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...