Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Okej, to je priča za Bojda, a ono drugo je priča za Ejvu, Ne znam zašto ovu drugu treba uzeti bez zrna soli.

 

Tim pre što smo videli da je Bojd zaista pritiskao malog stražara da povuče priznanje.

Link to comment

ok, meni je sasvim jasno i cekam pocetak sezone da ti kazem i told you so. ponovo ucitavas svasta u sceni gde se devocjica igra sa lutkama :P

Link to comment

Ne, ne znam šta će ispasti, samo mislim da ima sasvim dovoljno prostora za nejasnoću, pa i za dalje preokrete. Mi nismo videli šta se zaista desilo, čuli smo samo dve verzije, nijedoj od kojih ne možemo dez ostatka da verujemo.

 

Uz to - zašto bi nam prikazali kako Bojd maltertira mališu ako to nema nikavu ulogu kasnije u priči?

Link to comment

 

 

Uz to - zašto bi nam prikazali kako Bojd maltertira mališu ako to nema nikavu ulogu kasnije u priči?

 

Ali Bojd ga nije maltretirao. Krenuo je, ali onda je malisa rekao da voli Avu i Bojd se sazalio i oprostio mu.

Link to comment

odgledao sam sve za nekih 20 dana. jel moze neko da me zamrzne do marta da ne moram da cekam jos?

 

sto se prognoza tice, pare stavljam da obojica okoncavaju mrtvi u poslednjoj epizodi, rachel ce da evoluira u raylana a ava u boyda.

Link to comment

Јесте тај март идуће године баш далеко. Хоће ли доћи до једне мултирасне романсе  у канцеларији?

Link to comment

Odgledao... Niko nije spomenuo najjaču scenu sezone kada Djui sasvim neočekivano priznaje ubistvo, ja sam pla-ka-o! Yes, i shoot him with two bullets, BAM BAM... A pogledati facu Bojda u fazonu "jebote, koji retard....." 10 puta sam vraćao :) Posle mu Rejlen kaže "we have you on tape", a on će "man, i was kidding", te će Rejlen "thats good defence, go with that on court"... Carski. :D

 

Rejlan je najveći mamojeb u svemiru. Ako ga ubiju na kraju, sve ću srezane sezone spaliti ritualno, i pokrenuti peticiju da se pisci serije poubijaju. Sezona je odlična, standarno dobra. Neko reče da je Ejva "drugi lik serije"? Meni je ona postala totalni marginalac onog momenta kada se slizala sa Bojdom, nije toliko glupa da ne zna koji je šljam, a ko može da voli takvog čoveka za mene je idiot, ili bolje reći, ništa boljA. Sviđa mi se zaplet na kraju tj hajka oko Bojda, previše znaju o njemu da ne bi činili ništa, a i on je postao kao hudini sa izvlačenjima u poslednjoj mikro sekundi, kao u finalu kada je stigao SMS pola sekunde pre nego mu je preretan grkljan. Vreme je da se pozabave sa njim, i to je super kul zaplet za sledeću sezonu Jel dobio čovek nekog emmija ili nešto tako, Walton? Pošto bi bilo lepo, opasna je njuška, a emmija bi dao i onom ko mu je sašio ono odelce sa onom šiljastom kragnom iz koje ne izlazi, bingo. :) Gledao sam neke intervjue njega i Olifanta, vidi se da su obojica preinteligentni, nije ni čudo što tako dobro deluju ne ekranu i što su izgradili tako "delikatan" odnos.

 

Sve u svemu, top class kao i uvek, justified je već bio u ponajboljim serijama ikada, može ne na samom vrhu ali tu negde. Kvalitet ne pada i to je najbitnije.  

Link to comment

Sve u svemu, top class kao i uvek, justified je već bio u ponajboljim serijama ikada, može ne na samom vrhu ali tu negde. Kvalitet ne pada i to je najbitnije.  

 

 

+ milijun

Link to comment

Upravo zavrsio sezonu. Jebenti, fenomenalno. Da su Raylan i Boyd badass, to smo odavno znali, ali koliki su meni carevi i Ava i Rachel i Tim i Art :Hail:

Slazem se da je Rapaport malo tanji od nekih prethodnih main villaina, ali nije bio losh. Iskreno, ocekivao sam da ce Boyd da pogine u ovoj sezoni, nekako mi se cinilo da je njegovom putovanju dosao kraj. Vidjecemo sta ce napraviti u narednoj sezoni, ne mogu da zamislim da ode u zatvor [ili se, nedajboze, povuce iz kriminala]

Link to comment

Odgledao prvih pet epizoda 5. sezone.Meni atmosfera mnogo mračnija i ozbiljnija.

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment
  • 3 weeks later...

teško mi uvek da izaberem koju seriju da gledam, većam većam i bogme sam dobro izabrao, brzo zgutao sve, od početnog ok se razvilo do odlične serije

Link to comment
  • 3 months later...

Harlan County... Not too long now. #JustifiedFX pic.twitter.com/8EIgfAjDUe

 
Bx6kACjCcAIaGOR.jpg

 

http://tvline.com/2014/09/19/justified-season-6-cast-garret-dillahunt-sam-elliott/

 

Justified is adding some new faces to its sixth and final season.

Garret Dillahunt (Raising Hope, Burn Notice) and veteran actor Sam Elliott (whose most recent TV gig was Parks and Recreation) will recur on the FX drama, which returns January 2015, the network announced today.
 
Dillahunt will play Walker, a spec-ops veteran who handles security for a quasi-legal businessman. The combined irritants of Raylan and Boyd will bring to the surface the monster lurking beneath his cold exterior.
Elliott, meanwhile, has been cast as legendary Kentucky gangster Markham, who returns from exile to win back his empire and his lost love, Katherine Hale (played by Mary Steenburgen). He’ll butt heads with Raylan and Boyd and even Katherine, who secretly believes that he is the rat who brought down her husband.
Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...