Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Nastavi sa Justified-om. Najbolja je od aktivnih serija...
jes vala :) ...onaj glavni glumac mi je ko neka slatka prija, tacno se vidi da je bio plivac po hodu...svi moji ovi plivaci isto hodaju ko patke :)[jooooooooooj jos tugujem za southlandom, javite ako naleti neka slicna]
Link to comment
  • 2 months later...

Vrhunska sezona.. Iako dosta mlake prve 3, 4 početne epizode dok se nije došlo do "lova".Rejlan polako postaje jedan od najcool serijskih likova ikad... Em što je čovek pojava samo za sebe, ali njegovo verbalno hendlovanje kritičnih situacija propraćeno majtorijama sa pucaljkama čine ga jako jako teškim za ne gotiviti do beskraja. Bojd za prdež ispod, ali njihov odnos je nešto na čemu scenaristi obavljaju fenomenalan posao i iz čega izvlače maksimum što rezultuje možda i top 10 serijom (ipak je konkurencija ogromna).Meni je Elen Mej fenomenalna glumica, uživam dok je gledam, facijalne ekspresije su joj za oskara ili barem emija, jako je uverljiva a rekao bih i extremno talentovana...Jel još neko očekivao da ona "druga" stolica koju su doneli Vinoni dotičnu sa bebčetom digne u vazduh?

Link to comment
  • 1 month later...
He was so admired by the crew of “Justified,” the F/X series based upon his novella “Fire in the Hole,” that they wore bracelets emblazoned “WWED” (for “What would Elmore do?).

:(

Link to comment

Elmore Leonard's Ten Rules of Writing1. Never open a book with weather.2. Avoid prologues.3. Never use a verb other than "said" to carry dialogue.4. Never use an adverb to modify the verb "said”…he admonished gravely.5. Keep your exclamation points under control. You are allowed no more than two or three per 100,000 words of prose. 6. Never use the words "suddenly" or "all hell broke loose."7. Use regional dialect, patois, sparingly.8. Avoid detailed descriptions of characters.9. Don't go into great detail describing places and things.10. Try to leave out the part that readers tend to skip.My most important rule is one that sums up the 10.If it sounds like writing, I rewrite it.”

Link to comment
  • 1 month later...
Jel još neko očekivao da ona "druga" stolica koju su doneli Vinoni dotičnu sa bebčetom digne u vazduh?
Ooooo da, ali ipak ovo nije "ta" serija.Odgledao 4 sezone u cugu, mnogo mi se svidja varijetet hillbilly negativaca koje provlace kroz sezone, oni Benetovi, Diki posebno, su ko Klitus iz Simpsona i familija mu.Bojd je maestralan dikcija mu je savrsena, cak i poneku dosadnu epizodu uspeva da iznese svojim dijalozima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...