Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Carski kraj! :Hail: Bas mi se svidja

ona naracija na kraju, kad Rejlan prica Vinoni sta se desilo i kad, na kraju, kaze da je Arlo mislio da puca u njega da bi zastitio Bojda. Opako! Svidja mi se sto je Rejlan sve vreme hladan prema Arlu, tj. nista se njegovo misljenje, koje je imao na pocetku i pre pocetka serije, o Arlu nije promenilo, nema pomirenja, nema smeksavanja, nema onog "posle mnogo godina medjusobne netrpeljivosti dolazi do bondinga izmedju posvadjanih oca i sina", zapravo to je Arlo odradio sa Bojdom, a Rejlana za to ravno zabole. Awesome! :D I naravno, odsecanje i "izmicanje" ruke :lol::Hail: Cekamo gif! Eto, ocekivali smo veliki showdown, a dali su nam zajebacinu! LM™ sta smo imali na kraju: Quarles je mrtav, Dickie, Duffy i Arlo u zatvoru (kao i Dewey :D ), zaokruzene su price sa novcem, naravno sa Quarlesom i sa Arlom, koga verovatno necemo ni vidjati (bar ne mnogo) u narednoj sezoni. Ali tu su Bojd i Eva, tu je Limehouse, tu je i Dzoni. Ko zna sta ce biti :D

Dakle, zaokruzili su fino sezonu, moze se cak reci i seriju, nesto kao Breaking Bad na kraju cetvrte, komotno moze tu i da se zavrsi, ali na srecu bice jos! Jedino sto ima da se ceka godinu dana :cry:justified-Timothy_olyphant-season-2.jpg

Link to comment

Odgledao tek sinoc, jer sam u utorak uvece imao neke obaveze...

Odlicno finale sezone, kao sto rece vec neko nije bilo Guy Ritchie style, ali dobro se zavrsilo sa manjim body count nego sto sam ocekivao, a sto je i dobro, jer mnogo gotivim sve likove. U stvari Arlo je taj koji je u zadnje vreme poceo da me smara, tako da mi je drago da ce, ako ne bude nekog iznenadnog obrta, da sledece sezone bude redukovan na neke prison scene. Drago mi je da je Limehouse preziveo, i nadam se da cemo ga gledati i u sledecoj sezoni, onaj monolog o mariniranom svinjskom jeziku je legendaran. Ava je sa onom scenom sa Ellen May u traileru zaokruzila transformaciju od "country gal who can take care of herself" u "legitimate badass", i imam osecaj da ce u sledecoj sezoni mozda i da prevazidje Boyda.Top 3 scene iz SF: :Hail: 1. Raylan i Duffy u RV (Jesus Christ!) 2. Piggy Bank/"disarmament" 3. Quarles razgovor sa TheomNajbolja recenica: "The State Police are diggin' up Devil" :Hail::lol:

Link to comment

Šta znam, treća sezona mi je slabija od prve dve. Finale mlako. Očekivao shootout, dobio get in touch with your feelings BS. Nije to više western, džaba hejlovanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...