Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije Novak dobio koliko je Marej izgubio.Zato je Marej Marej, a Novak Novak :fantom:
sta je bre izgubio? igrao je junacki i hrabro. u tie breaku je napadao kao nikada. NJole je sve mec lopte odradio perfektno, nista tu Murray nije mogao
Link to comment
Nije Novak dobio koliko je Marej izgubio.Zato je Marej Marej, a Novak Novak :fantom:
To tako izgleda na prvi pogled. Novak je opet poklonio gomilom gresaka prvi set. Prvo, na 5-4, za Novaka i servis Mareja 0-30 i Novak pravi gomilu gresaka iako Marej prvi servis nije pogodio. Zatim kod svog servisa ima 40-0 pravi gomilu gresaka i gubi gem a zatim i set.Uzgred, Novak je dao Mareju sansu i u tie-breaku, kada je imao prednost 4-3 i dva svoja servisa, kada gubi oba svoja servisa i Marej dolazi na mec loptu.Vratilo se za USO ali nece vise imati srece kao danas. On bolje igra do trenutka kada treba da zavrsi a onda se stisne i pravi gomilu gresaka.
Link to comment
Vratilo se za USO ali nece vise imati srece kao danas.
ja ne kapiram o kojoj ti sreći pričaš.ako je neko danas imao sreće, onda je to marej, toliko da je viško u jednom momentu kukao kako je sklopio pakt sa mrežom.novakov problem je velika pasivnost sa kojom je ušao u ovaj meč, i to nije prvi put da radi, bilo je tako i sa rafom u nekim mečevima, pa kada ga rafa pritera na rub poraza, onda se novak seti da ume da bude agresivan.isto smo videli i danas.ostavila sam statistiku meča. evo statistike prvog i drugog seta, pa prosudite samiiAO2AsLaHEevQ.pngi8LRZSeLPIY9T.pngnije sada maki baš agresivna zver postao, prosto mu je novak u dobrom delu meča svojom pasivnošću dopustio da tako igra. Edited by duda
Link to comment
ja ne kapiram o kojoj ti sreći pričaš.ako je neko danas imao sreće, onda je to marej, toliko da je viško u jednom momentu kukao kako je sklopio pakt sa mrežom.novakov problem je velika pasivnost sa kojom je ušao u ovaj meč, i to nije prvi put da radi, bilo je tako i sa rafom u nekim mečevima, pa kada ga rafa pritera na rub poraza, onda se novak seti da ume da bude agresivan.isto smo videli i danas.ostavila sam statistiku meča. evo statistike prvog i drugog seta, pa prosudite samiiAO2AsLaHEevQ.pngi8LRZSeLPIY9T.pngnije sada maki baš agresivna zver postao, prosto mu je novak u dobrom delu meča svojom pasivnošću dopustio da tako igra.
Sreca je kada bez gledanja pogodis blizu linije kroz noge bez gledanja. Da nije mozda to svesno uradio?To je mozda bio i prelomni trenutka u Novakovoj glavi. Nekako od tog trenutka je sve pocelo da se okrece, iako je imao pad u tie-breaku.
Link to comment
Marej je imao mec na tacni i izgubio ga. Sta tu nije jasno :fantom:
nije mi jasno gde si ti video da je imao mec na tacni? u kom to momentu je Murray imao mec na tacni i izgubio ga? na kraju drugog seta obojica su igrali perfektan tenis, i iako sam siguran da bi ti igrao bolji, molio bih te da objasnis sta je to Murray mogao drugacije da uradi(osim da lupi 4 asa na 5-4) pa da ne izgubi?Djokovic je dobio ovaj mec, nije ga Murray izgubio
Link to comment
Najbolje obožavam da propustim (prespavam) meč, onda vidim pobeda, onda ovde pročitam play by play i onda čekam neke highlightse na YT.Milina. :)
E ovo je pravi Glas RazumaN :D
Link to comment
Sreca je kada bez gledanja pogodis blizu linije kroz noge bez gledanja. Da nije mozda to svesno uradio?To je mozda bio i prelomni trenutka u Novakovoj glavi. Nekako od tog trenutka je sve pocelo da se okrece, iako je imao pad u tie-breaku.
jeste sreća, kako da nije, al' koliko je sreća marej imao pre toga, a novak glupog i nepotrebnog pusheraja.naravno, mogao je novak vrlo lako da izgubi ovaj meč, al' mogao je i lakše da ga dobije, al' sve je to u domenu šbbkbb i ne znači mnogo.ono što znači, je da je novak konačno ove godine dobio nekog od velike trojkei i to u tesnom meču i zato je ova pobeda od velikog značaja za njega.tim pre, što je izvojevana na ovakav način.i da, @rene, jeste i marej spasavao meč lopte vinerima, al' je odnos 5:2
Link to comment

Dobijao je Novak i ranije meceve gde je protivnik imao mec loptu, ali ne znam da li je bas nekad bilo pet?Ovaj turnir je posluzio za izjednacavanje i obaranje nekih rekorda.Novak i Fed jedini imaju sva finala mastersa.Ista dvojica (uz Agasija) imaju po sedam razlicitih masters titula.U toku jedne godine najvise finala (6) su odigrali Fed 2006. , Novak 2011. i 2012. (ceka ga jos Pariz da se osami na vrhu).Ako se zna da je Novak lane uzeo najvise masters titula u jednoj sezoni (5) onda je zaista u vrhu svih lista koje se ticu turnira masters serije.

Link to comment
nije mi jasno gde si ti video da je imao mec na tacni? u kom to momentu je Murray imao mec na tacni i izgubio ga? na kraju drugog seta obojica su igrali perfektan tenis, i iako sam siguran da bi ti igrao bolji, molio bih te da objasnis sta je to Murray mogao drugacije da uradi(osim da lupi 4 asa na 5-4) pa da ne izgubi?Djokovic je dobio ovaj mec, nije ga Murray izgubio
Ajde ne preteruj... Je l' si ti gledao mec? Eto kad smo kod tog gema (na 5:4), je l' se secas poslednjeg poena u gemu? Sta, nije mogao bolje?
Link to comment
jeste sreća, kako da nije, al' koliko je sreća marej imao pre toga, a novak glupog i nepotrebnog pusheraja.naravno, mogao je novak vrlo lako da izgubi ovaj meč, al' mogao je i lakše da ga dobije, al' sve je to u domenu šbbkbb i ne znači mnogo.ono što znači, je da je novak konačno ove godine dobio nekog od velike trojkei i to u tesnom meču i zato je ova pobeda od velikog značaja za njega.tim pre, što je izvojevana na ovakav način.i da, @rene, jeste i marej spasavao meč lopte vinerima, al' je odnos 5:2
Ne vidim kakva je to sreca za Mareja ako se Novak stegne i igra alibi, puserajske cak i balon lopte po sredini bez dubine ili promasuje zicer voleje u zavrsnim gemovima?!Ali se slazem da je vazno da je konacno dobio nekog iz prva tri posle duze pauze.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...