Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Heh, vreme baš menja percepciju :) Prošle godine je ceo Sinsinati odigrao toliko na silu da je bilo mučno gledati i na kraju predao u finalu, RG ispao u polufinalu neverovatno glupo, na USO bio na milimetar (bukvalno) od toga da ga Federer po drugi put zaredom ispraši, lomio reket na sred Vimbldona... to je samo na prvu loptu čega se sećam.Iz ove perspektive to sve izgleda nebitno, ali nit' je prošle godine bio toliko miran, niti je ove godine "slab", koliko je meč lopti spasao samo ove sezone, 9 ili 10? :)
pa gde nađe sinsi, tu je nešto kao i povređen bio. ja posle w i prvog mesta nisam očekivala ni titulu u torontu a bogme ni uso.ipak je stav prošle godine bio poprililčno drugačiji a vidno je počeo da se menja na ao ove godine.mislim, jeste bilo i lane nerviranja i lomnjave, ali brate, skoro pa da nije bilo tog kukanja i dizanja ruku i pogleda ka nebu.
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo da i JJ prođe u drugo kolo turnira. Doduše, protivnica joj predala, al' pobeda je pobeda :)
ja bacila pogled na ls na početku meča i bilo 1-1 i to dva brejka.sad pogledam a ono ret. pri 3:0 ... svašta
Link to comment

Viktor Troicki - Malek Džaziri 1:6, 6:3, 2:6Viktor Troicki je zaustavljen već na prvoj prepreci na Kupu Kremlja koji se igra u Moskvi za nagradni fond od 742.510 dolara pošto je sa 2:1 u setovima u meču 2. kola poražen od Tunižanina Maleka Džazirija.:Hail:

Link to comment

Ana igra protiv Dolonc (koja je prosla kvalifikacije) u 1/4 finalu MoskeKada Dolonc stice pravo da igra za nas Fed Cup tim?

Edited by Далибор
Link to comment

Mrzi me da guglam pravila, ali mislim da ona može odmah, pošto nije nastupala za Ruse.Druga je stvar da li će je onaj Vranješ zvati.Dosadan meč izmedju Andree i Jelene, pravi WTA.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...