Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro je! ne bi valjalo da je opet izgubio od Murraya...samo za tsva-u, preokret je nastao u drugom setu na 4-5*, 30-0, kada je uzeo poen savrsenim drop shotom :P :D

Link to comment

Poučen prethodnim iskustvom, ugasio prenos pri kraju prvog seta i samo povremeno pratio live score do kraja. Sad mogu na miru da pogledam čim neko bude upload-ovao meč... drag mi je Novak, ali su mi moji živci draži :DOntopic, valjda će se posle dobijenog TB-a i dobijenog finala konačno malo osloboditi, kao da igra sa džakom krompira na leđima :)

Edited by Time Crisis
Link to comment
Nije Novak dobio koliko je Marej izgubio.Zato je Marej Marej, a Novak Novak :fantom:
ne bih se ovde slozioNovak mu je poklonio prvi set. Na 5 mec lopti je udario 5 winera. 3 set je odradio rutinski.I ja bih voleo da bude 6;2 6:2 ali nece da moze jer su majstori veliki a razlike minimalne. Pirgo™ je dobio olimpijadu i uS na par poena sto se kaze. Novak je dobio Australiju i danas na par poena. Jedino je Murray dobio Dubai dosta lakse a Novak Majami. Male su razlike.
Link to comment
Nije Novak dobio koliko je Marej izgubio.Zato je Marej Marej, a Novak Novak :fantom:
kapiram šta hoćeš da kažeš, ali statistika te demantuje.svih 5 mp je novak spasio vinerima
igrao je totalno opušteno kad je već bio izgubljen ...
ovo postaje uobičajeno i očekivano kod novakastatistika35cla1h.jpg Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...