October 14, 201213 yr sreca ne traje vecnovazno je da Novak igra agresivno i da trazi svoj forhendproblem je sto Murray prvi srevira u setu tako da ce Novak imati sve veci i veci pritisak
October 14, 201213 yr obojica su na apsolutnoj rezerviNovak deluje mnogo ozbiljnije za sada ali mora brejk pre 5:4 za Pirgu
October 14, 201213 yr i odmah glupa pacerska greskato je taj servis Edited October 14, 201213 yr by tsva
October 14, 201213 yr i odmah glupa pacerska greskapored ovakvih fanova, ne trebaju mu oni koji ga mrze.
October 14, 201213 yr pored ovakvih fanova, ne trebaju mu oni koji ga mrze.mani suplje pricepacerska greska je pacerska greska
October 14, 201213 yr ajde treca sreca sadtoooooooooooo bravo majstore, bravo i za Muraya,sjajan tenis :ziga: :ziga: :ziga: Edited October 14, 201213 yr by Cash
Create an account or sign in to comment