Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Ne znam jesam li pisao - kod raskrsnice za Bor, na putu za Zaječar od Paraćina, u brdu je kafana gde vredi iči na odličnu gibanicu sa kiselim mlekom koje je vrh

Link to comment
Ne znam jesam li pisao - kod raskrsnice za Bor, na putu za Zaječar od Paraćina, u brdu je kafana gde vredi iči na odličnu gibanicu sa kiselim mlekom koje je vrh
dobar tip, taj kraj je zesca pustara - sem balasevica podno rtnja koji je vec prezvakan. ionako vozeci iz beograda covek vec krece tu negde da odumire od loseg puta i planinskog vazduha....:)
Link to comment
  • 1 month later...

'Kruna' Vrnjačka banjaProbao jagnjetinu pod sačom; nije loše, pamtim i bolje. Sve ostalo vrhunsko - domaća dunja kao zdravlje, lučane paprike sa belim lukom od kojih ti ne rođena žena ne prilazi i profi osoblje. Jebiga, kome se jede jagnjetina, neka ide na Romaniju, ovde naručite roštilj.

Link to comment

MB (ako hoćeš jagnjetinu mada je tamo sve odlično)iVeranda - ako hoćeš lepu atmosferu i neobičniji meni od pečenja (mada im je teletina ispod sača vrhunska)to je kad prođeš ML na putu za BG, imaš table, ne bi trebalo da omašiš.

Link to comment

Švajcarija, Vrnjačka Banja.Kuvana jaja, sardine, tostirani sendviči, čorbast pasulj, roštilj, čorba, samo dve vrste salate, hleb sava iz samoposluge, vinjak i jelen.

Link to comment
Ne znam jesam li pisao - kod raskrsnice za Bor, na putu za Zaječar od Paraćina, u brdu je kafana gde vredi iči na odličnu gibanicu sa kiselim mlekom koje je vrh
Gde li tamo ima kafana? U nekom od obliznjih sela ili...? Daj neke smernice
Link to comment

+1na samom putu paracin zajecar tu nema putokaz ni za jednu kafanu. eventualno par kilometera pre raskrsnice ima neko fensi novo zdanje na benzinskoj pumpi koje kapiram nije vredno eksperimenta.inace sam pre 2 nedelje svratio u onu cuvenu kafanu pod rtnjem (balasevic) na gibanicu i kiselo mleko i moram da kazem da to i dalje izuva.

Link to comment
MB (ako hoćeš jagnjetinu mada je tamo sve odlično)iVeranda - ako hoćeš lepu atmosferu i neobičniji meni od pečenja (mada im je teletina ispod sača vrhunska)to je kad prođeš ML na putu za BG, imaš table, ne bi trebalo da omašiš.
Hvala na brzom odgovoru, pola sata nakon posta smo se smestili u MB. :)
Link to comment
  • 4 weeks later...

Znate li za neki dobar restoran u Srbiji na putu od Nisa do Soluna? Nisam toliko zainteresovana za rostilj, koliko za domacu kuhinju- corbice, kuvana jela, recimo. Nesto za posle praznicnog tovljenja. Hvala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...