Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

On 5.10.2020. at 23:44, Delija67 said:

Citajuci ovo tvoje setio sam se scene iz jednog tako restorana, na secam se gde. Seli na rucak, jeli pili, mesa, salate, sve po redu, na kraju narucimo i neki kolac za desert, pa konobar sa kolacima doneo i pecenu ljutu papriku koju je zaboravio da donese sa ostalom salatom kad je bilo vreme.

😂👏

  • Haha 1
Link to comment

bili u Pirotu i okolini...svratili u Kraljev Cardak da drugarica pita jel imaju nesto vegeterijanski odgovor je bio: Ne. i to bas odlucno,bez mogucnosti podpitanja

pa smo otisli u Dukat..tamo zatekli krcatu kafanu..drugarica uzela ribu i grilovano povrce na sta joj je konobar predlozio i grilovanu sparglu! :ohmy:

ja sam uzela crvene,suve, punjene paprike ostatak uzeli rostilj... sve je bilo odlicno!

posle smo dva puta jeli u Lili Hit u mestu Trnski Odorovci jer smo bili smesteni u okolini...e tu su vegeterijanci uzivali,nikada nisu bolje jeli po kafanama..pravili su im corbicu od koprive,sarmice od vinovog lisca punjene pirincem i prazilukom,suve paprike punjene pasuljem,grilovano povrce,razne salate...a mi smo jeli odlican! rostilj...a ja sam cak zavidela vegeterijancima :( 

  • +1 6
Link to comment
On 30.4.2022. at 23:05, notenoughreasonsforclaire said:

Kako stojimo sa Kikindom, gde valja jesti?

Ih sad videh. Jeste bili u Twenty-ju ili Centru?

Link to comment

Na kraju nismo stigli da ručamo u Kikindi nakon obilnog doručka (gibanice posle stotinu godina, između ostalog!), ali smo dobili preporuke za Centar i "Kod Fićoka", pa ćemo ih drugom prilikom overiti. U Twenty smo, doduše bili na kafi.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3.5.2022. at 9:31, ivy said:

bili u Pirotu i okolini...svratili u Kraljev Cardak da drugarica pita jel imaju nesto vegeterijanski odgovor je bio: Ne. i to bas odlucno,bez mogucnosti podpitanja

pa smo otisli u Dukat..tamo zatekli krcatu kafanu..drugarica uzela ribu i grilovano povrce na sta joj je konobar predlozio i grilovanu sparglu! :ohmy:

ja sam uzela crvene,suve, punjene paprike ostatak uzeli rostilj... sve je bilo odlicno!

posle smo dva puta jeli u Lili Hit u mestu Trnski Odorovci jer smo bili smesteni u okolini...e tu su vegeterijanci uzivali,nikada nisu bolje jeli po kafanama..pravili su im corbicu od koprive,sarmice od vinovog lisca punjene pirincem i prazilukom,suve paprike punjene pasuljem,grilovano povrce,razne salate...a mi smo jeli odlican! rostilj...a ja sam cak zavidela vegeterijancima :( 

 

 

Tnx, Ivy. Trebam u Pirot za vikend, nešto leteće a baš će biti prilika za jedan ručak, imaću taj Dukat u vidu.

Link to comment
Treba mi informacija za dobar domaci restoran u Leskovcu za prijatelja zabara u proputovanju?
Hvala.
Definitivno Gros, ali nemaju pice i paste :D
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Definitivno Gros, ali nemaju pice i paste :D

 

Da, bas je u potrazi za picom i pastom u Leskovcu :D. Jesi se oporavio od puta?

  • +1 1
Link to comment
 
Da, bas je u potrazi za picom i pastom u Leskovcu [emoji3]. Jesi se oporavio od puta?
Jesam, bilo je odlicno. Mene Italija opusta, mogao bih svaki dan da idem tamo.

U Grosu obavezno moravska salata, ustipci se prodaju na komad, cisto da znas, klopa je odlicna, ocekuj tamburase sa razglasa i guzvu.
Rezervisi ako si u mogucnosti dan ranije.
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Jesam, bilo je odlicno. Mene Italija opusta, mogao bih svaki dan da idem tamo.

U Grosu obavezno moravska salata, ustipci se prodaju na komad, cisto da znas, klopa je odlicna, ocekuj tamburase sa razglasa i guzvu.
Rezervisi ako si u mogucnosti dan ranije.

 

Ne idem ja nazalost, vec prijatelj.

Link to comment
1 hour ago, Vapad said:

 

 

Tnx, Ivy. Trebam u Pirot za vikend, nešto leteće a baš će biti prilika za jedan ručak, imaću taj Dukat u vidu.

vitina iža

 

goveđi repovi najbolji u srbiji

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...