November 10, 2025Nov 10 je l uspeo neko da prebaci viber i whatsapp prepisku kod tranzicije iOS-Android?
November 18, 2025Nov 18 ForbesHas Samsung Installed ‘Unremovable Israeli Spyware’ On Yo...Samsung accused of embedding "spyware" on hundreds of millions of phones — what you need to know.https://x.com/Lore_Chronicler/status/1990428477510590942 Edited November 18, 2025Nov 18 by vememah
December 2, 2025Dec 2 Srećan 5G svima koji slavehttps://n1info.rs/vesti/pocela-da-radi-5g-u-srbiji/ Edited December 2, 2025Dec 2 by ducca
December 7, 2025Dec 7 Ovaj novi Samsung One UI 8 je katastrofa, u podesavanjima u Home Up aplikaciji ikonice vise ne mogu mnogo da se shrinkuju i smanjuju tj samo do 90 posto. Da li neko zna na koju foru moze ovo da se reshi?
December 14, 2025Dec 14 Duduk sam za mobilne a moram da pazarim novi - uglavnom neko ima Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G? Valja li baterija?
December 14, 2025Dec 14 Imam Redmi Note 14 5G (bez pro) kao sekundarni telefon i mislim da je odličan za izdvojen novac. Teško je proceniti trajanje baterije jer se scenariji korišćenja u mnogome mogu razlikovati, ali je moj neki utisak da baterija drži koliko i kod iPhone 15 Pro.
December 15, 2025Dec 15 On 14. 12. 2025. at 18:02, FOX river said:Imam Redmi Note 14 5G (bez pro) kao sekundarni telefon i mislim da je odličan za izdvojen novac. Teško je proceniti trajanje baterije jer se scenariji korišćenja u mnogome mogu razlikovati, ali je moj neki utisak da baterija drži koliko i kod iPhone 15 Pro.Pazario sam ga, nudili mi neki u istom rangu Honor Magic5 Lite 5G, ali bar ja nisam cuo za tu marku.
December 15, 2025Dec 15 51 minutes ago, Lancia said:Pazario sam ga, nudili mi neki u istom rangu Honor Magic5 Lite 5G, ali bar ja nisam cuo za tu marku.Javi kakav je. I ja moram da menjam telefon. I koji je red velicine cena? Edited December 15, 2025Dec 15 by Sandradjer
December 15, 2025Dec 15 2 minutes ago, Sandradjer said:Javi kakav je. I ja moram da menjam telefon. I koji je red velicine cena?ja sam platio 239 evra plus cargador 45W 22 evra. Sad kao ne prodaju mobilne sa punjacem, samo dobijes kabl stici ce za dan dva.
December 15, 2025Dec 15 3 minutes ago, Lancia said:ja sam platio 239 evra plus cargador 45W 22 evra. Sad kao ne prodaju mobilne sa punjacem, samo dobijes kabl stici ce za dan dva.Lopovi. Sve neke fore.Dobro. Koju si boju izabrao?I to bi mi bio treci xiaomi. Meni su super, barem je bio odnos cena/kvalitet sjajan Edited December 15, 2025Dec 15 by Sandradjer
December 15, 2025Dec 15 52 minutes ago, napadaj said:To ti je podmarka HuaweijaTačnije, bila je, sada su se ocepili tj ne sada ima već, da bi izbegli google zabrane koje su i dalje aktivne za Huawei. U svakom slučaju provereni kvalitet Huaweija.Ja sam se ponovio sa Honor Magic 7 pro plativši ga bukvalno DUPLO jeftinije nego što bi dao provajderu uz paket od nekih 20e (sve im jebem alavoooooo). Telefon kida, nema slabu tačku. Sad ću da isposlujem neki jeftin paket i to je to.
Create an account or sign in to comment