Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Odnela u telekom, a oni ce ga poslati u servis, ...., zakonski rok 45 dana, ... , ne mogu mi garantovati da ce mi spasiti imenik ... nemojte vi zvati nas, zvacemo mi vas... <_< vratila se starom simensu m35, do daljnjeg :unsure:
Vratili mi mobilni. :D Sada radi. Imenik mi nisu spasili :(
Link to comment
sanjam ovaj telefon danimanadam se da će mu cena opasti pa da ga pazarim... :wub:
Ima ga i moj drug. Meni jedino smeta sto je uzasno spor.Najkomicnije je sto na ekranu tamo gde pise operater ne stoji MT:S nego Mt :wacko: sa sve smajlijem :lol: A inace je ok.Ja koristim P990i i stvarno nemam nikakvu zamerku a WiFi nalazim na najneobicnijim mestima :D p990i_.jpg Edited by pavllle
Link to comment
Ima ga i moj drug. Meni jedino smeta sto je uzasno spor.
ja sam iz dosadašnjeg iskustva zadovoljna SE, mislim da imaju najbolji softver.kad mi se isprazni bakterija, ne gasi se odmah, što je slučaj sa nekim mobićima
Link to comment
ja sam iz dosadašnjeg iskustva zadovoljna SE, mislim da imaju najbolji softver.kad mi se isprazni bakterija, ne gasi se odmah, što je slučaj sa nekim mobićima
Jok, nego radi na šnenokle. To što ti signalizira da je baterija prazna kada zaista nije (dakle laže te) nikako nije feature, pre je bug.
Link to comment
Jok, nego radi na šnenokle. To što ti signalizira da je baterija prazna kada zaista nije (dakle laže te) nikako nije feature, pre je bug.
:lol: kad mi je potpuno prazna aplikacija baterijice, ne gasi se odmah...obično mi traje minimalno sat. naravno, ako ga ne drndam... Edited by sarište
Link to comment
  • 3 weeks later...
Vratili mi mobilni. :D Sada radi. Imenik mi nisu spasili :(
samsung z240sad nije blokirao, samo se na ekranu vidi dupla slika, treperi, poskakuje( kakogod) a brojke i slova se ne vide uvek <_< ovo je bas reklama za samsung :fur:
Link to comment

Problem sa telefonom (Nokia3250) koji sam spominjala stranu - dve pre, je kulminirao sa potpunim nestajanjem svih funkcija - tj. ostale su tu ali npr. izbrisani su svi kontakti, nisam mogla da udjem u inbox itd. Na servisu tvrde da je jedva popravljen, da je bio potpuni pad sistema i da pokusam sto pre da ga prodam jer nece jos dugo?Kako je to moguce bez ikakvog ociglednog razloga??? angry.gif

Link to comment

Ne znam, ja bih najradije flešovao taj telefon na najnoviji firmware, pa ako i dalje ne radi kako treba onda razmislio o prodaji. E da, i promenio bih servis, ne deluju mi baš pouzdani iz to malo što si rekla.

Link to comment
Sad otkrih još jednog lepotana.Nokia 7900 Crystal Prismnokia-crystal-7900.jpgnokia_7900_prism_add_55.jpg
smišan je, pravi barbie. samo, nisam mogla prvih par momenata nać 4-orku. :mellow:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...