Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iran: novi front

Featured Replies

Mozda Izrael napadne a Trump se iscudjava,Ja stvarno nisam mislio ali eto Bibi testadura …

  • Replies 11.1k
  • Views 989.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    O EU najbolje govori podatak da je italijanski ministar odbrane blokiran u hotelu u Dubajiju s porodicom. Isli na odmor jbg.

  • Ayatollah
    Ayatollah

    Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fun

  • theanswer
    theanswer

Posted Images

1 minute ago, Jeremija said:


Olos...

14 minutes ago, Budja said:

Je l se pozvale Kaja i Ursula Iran na uzdrzanost?

likujes, likujes. evo ti prikladna muzika da mozes u potpunosti da uzivas

A jbg nije nukovanje kraj sveta, lepo je to usavršeno, više razaranja manje izotopskog zračenja, gledaćemo se još. fantom

Nego, je l su se oglasile demokrate sa hitnom sednicom Senata ili Kongresa, nesto o ratu, ustavnim ovlascenjima i tako to ili cekaju da im AIPAC izlista sta smeju da urade?

Just now, Budja said:

Nego, je l su se oglasile demokrate sa hitnom sednicom Senata ili Kongresa, nesto o ratu, ustavnim ovlascenjima i tako to ili cekaju da im AIPAC izlista sta smeju da urade?

e to je pitanje na mestu

oni se nadaju da ce demokratski glasati u novembru

17 minutes ago, askeladden said:

Jasta Rodjo ne bi Hillary ni slucajno

slucajno

https://youtu.be/CmqbYewWX8M?si=tBFS8jnhsXJwc6-B

Dobro znaci ona je lagala da bi isla na Iran, a Tramp da ne bi.

6 minutes ago, Jeremija said:

Onaj Nobel za mir sto ga nije dobio jos malo pa ce postati kao ona slikarska akademija u Becu, po sistemu dajte ga svakom ko zaiska.

A ovaj govor hocemo svet gde gas tece frilli, da ojl tece frili, pa tekao je pre mesec dana jbt...

27 minutes ago, Lezilebovich said:

i ja baš sad gledam gaurdiane i bbcijeve da vidmi neke reakcije iz EU, ali ne nalazim ništa. možda ne gledam dobre medije, šta znam

eu je trenutno zauzeta osudama irana zbog zatvaranja kanala. polako...fantom

9 minutes ago, Mel said:

A ovaj govor hocemo svet gde gas tece frilli, da ojl tece frili, pa tekao je pre mesec dana jbt...

Pa nije frilili ako svaki čas moraju da streljaju 30 hiljada, 45 hiljada, 60 hiljada izraelskih plaćenika sopstvenih građana cry

Nego sad lepo tras, par slobodoljubivih nuklearki na bunkere u kojima se štancuju oni AI lego video radovi, i Mahdi da te vidi.

Edited by Weenie Pooh

5 minutes ago, Krampa said:

eu je trenutno zauzeta osudama irana zbog zatvaranja kanala. polako...fantom

A ima i ovo:

Nova.rs
No image preview

Najgori scenario: Šta bi se desilo ako Tramp uništi irans...

Ukoliko američki predsednik Donald Tramp sprovede svoju pretnju i uništi iranske elektrane, Iran bi mogao da se suoči sa humanitarnom katastrofom ogromnih razme

Nova.rs
No image preview

VIDEO Iranci formirali "žive lance" ispred elektrana i na...

Snimci i fotografije koje su objavili iranski državni mediji pokazuju da su građani u više delova zemlje izašli na ulice i formirali takozvane „žive lance“ ispr

Edited by x500

.

Koalicija vec danima unistava civilizaciju po njenoj definiciji, administrativna infrastruktura, univerziteti , instituti, danas je vec sruseno 8 mostova, sve zeleznicke veze sa Teheranom, ostalo je da zavrse sa energetskom infrastruktorom...

.

Nikada nije ni postoji drugi cilj osim da se Iran svede na nivo okolnih zemalja plus jedan dobar gradjanski rat makar po periferiji ako vec ne ide u samom centru.

5 minutes ago, askeladden said:

Nikada nije ni postoji drugi cilj osim da se Iran svede na nivo okolnih zemalja plus jedan dobar gradjanski rat makar po periferiji ako vec ne ide u samom centru.

Jos kad bi se to rasparcalo..na vise nekih razjebanih delova..Vamo sije, tamo suniti..onde potok, onde cvet, tamo Azeri ovde Kurdi..i taman super..

Usavrsen model ex Juge, nikad stabilan, za vazda razjeban

kako niko u budimpesti nije upitao vensa zasto venecuela i iran ne spadaju u sve 23:50

bas je bila prilika

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.