Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iran: novi front

Featured Replies

3 minutes ago, Shan Jan said:

A i vi ko da niste naucili da Tramp voli malo da preteruje u govorima.

On to nikada ne radi. Sve sto napise je 200% tacno..

  • Replies 11.1k
  • Views 989.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    O EU najbolje govori podatak da je italijanski ministar odbrane blokiran u hotelu u Dubajiju s porodicom. Isli na odmor jbg.

  • Ayatollah
    Ayatollah

    Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fun

  • theanswer
    theanswer

Posted Images

1 minute ago, radisa said:

Pa koliko mu raketa i aviona treba za konvencionalni napad tako? To ne može klasičnim oružijem...

Dovoljno mu je 100 aviona, onih sitnijihiz F familine, i svaki da gadja po dva cilja i da ima 2 avio naleta. Plus jos toliko iz B porodice.

Recimo Izrael izvodi 100 avio naleta dnevno.

To je sigurno 500-600 ciljeva od kojih ce barem 80% biti osteceno i/ilu unisteno. Mostovi, fabrike, trafo stanice ...

Tome dodaj nekih 100tinak sekirica i sl.

Tako su u mogucnosti, takoreci moze im se.

Just now, x500 said:

Dovoljno mu je 100 aviona, onih sitnijihiz F familine, i svaki da gadja po dva cilja i da ima 2 avio naleta. Plus jos toliko iz B porodice.

Recimo Izrael izvodi 100 avio naleta dnevno.

To je sigurno 500-600 ciljeva od kojih ce barem 80% biti osteceno i/ilu unisteno. Mostovi, fabrike, trafo stanice ...

Tome dodaj nekih 100tinak sekirica i sl.

Tako su u mogucnosti, takoreci moze im se.

Pa ništa, Audabi, Dubai, Kuwait, Quatar, SA da se pozdrav se fabrikama za desalinizaciju...

Izrael će uništiti sve arapaske zemlje, samo napadom na Iran...

24 minutes ago, Lo Zingaro said:

Ovo vishe nije za zajebanciju.

A kad je pa bilo?

2 minutes ago, Tsai said:

A kad je pa bilo?

GuAapnxWUAANuT0.jpg

2 minutes ago, Tsai said:

A kad je pa bilo?

Nije nikad, ali The boNba je nesto sasvim drugo. A ako vidim ijednog idiota na zemlji koji je u stanju da uradi tako nesto bez treptaja onda je to on.

Zasto bi se USA i Izrael uzbudjivali ako Bahrein i Kuwait skapavaju od zedji?Saudi su tu jedino bitni i Pakistan.Za ostatak ih zabole.

8 minutes ago, radisa said:

Pa ništa, Audabi, Dubai, Kuwait, Quatar, SA da se pozdrav se fabrikama za desalinizaciju...

Izrael će uništiti sve arapaske zemlje, samo napadom na Iran...

Da, pa, gde je tu mana (iz IL, ali i SAD perspektive)? Ako se desi iranska odmazda, onda Arapi mogu da krenu kopneno na Perziju. Zamisli samo Egipat, Jordan, Sirija, deo Iracana, KSA, UEA, pa tek Kurdi, Azeri, sto ne i Turci. Svako moze da ima 710 razloga da im se naspominje ...

I svi moraju da kupuju SAD oruzje i dzebanu da bi mogli da ratuju. Mashala

9 minutes ago, Roger Sanchez said:

GuAapnxWUAANuT0.jpg

Jasta Rodjo,da je samo Killary pobedila postedela bi nas rata a i svega ostalog,kao na primer postojanja kao vrste

1 hour ago, Roger Sanchez said:

Bilo mi je liepo tipkati s vama, a sad zbogom, kom obojci kom opanci

I bilo je krajnje vreme da nestane, mada moram priznati da je bilo zabavno na forumu.

Da se ne ljubimo...

54 minutes ago, Lo Zingaro said:

Onaj delirujum od posta na trutu bez dvojbe ukazuje na atomski udar. I Vans je rekao da ce rat biti zavrsen nocas.

Jebiga, debilima je istorijski iskrivljena perspektiva - oni zbog nesrećnog Japana misle da se neprijatelj automatski predaje čim mu baciš par atomskih bombi.

To se naravno u Iranu neće desiti, a ni bilo gde drugde osim pod vrlo specifičnim uslovima sličnim kraju WW2 (neprijatelj već poražen, samo gleda kome će i kako da se preda).

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jebiga, debilima je istorijski iskrivljena perspektiva - oni zbog nesrećnog Japana misle da se neprijatelj automatski predaje čim mu baciš par atomskih bombi.

To se naravno u Iranu neće desiti, a ni bilo gde drugde osim pod vrlo specifičnim uslovima sličnim kraju WW2 (neprijatelj već poražen, samo gleda kome će i kako da se preda).

Cenis da nije dovoljan debil da proba tu opciju?

1 minute ago, Lo Zingaro said:

Cenis da nije dovoljan debil da proba tu opciju?

Ne, cenim da može da proba ali neće voditi do ishoda koji on zamišlja (kraj rata), jer Iran 2026 nije Japan 1945.

Cenite da ce mu dozvoliti da uradi tako nesto ludo?

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.