Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iran: novi front

Featured Replies

1 minute ago, duda said:

večeras neki naši vojni analitičari nisu isključili mogućnost upotrebe taktičkog nuklearnog oružja, čak govoreći da bi to možda bila najjednostavnije rešenje, parafraziram, ali tako je nekako zazvučalo, što je meni bilo wtf

Nije niko prijavio bekstvo iz F krila?

Nadajmo se da ce ih brzo uhvatiti...

fantom

  • Replies 11.1k
  • Views 989.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    O EU najbolje govori podatak da je italijanski ministar odbrane blokiran u hotelu u Dubajiju s porodicom. Isli na odmor jbg.

  • Ayatollah
    Ayatollah

    Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fun

  • theanswer
    theanswer

Posted Images

Sada javalju sa vise strane, rojter, cnn da je blizu neko odlaganje napada, primrije dve nedelje.

Edited by Emerald

1 minute ago, namenski said:

Nije niko prijavio bekstvo iz F krila?

Nadajmo se da ce ih brzo uhvatiti...

fantom

"Pre ih puštali za vikend, sad ih puste pravo pred kamere" situacija...

Edited by jezovuk

36 minutes ago, Ayatollah said:

Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fundamentalisti i ludaci, kao da smo u 12. veku...

Ayatollah said:

av-258.jpg

Nisu to vojne analize nego fantazmagorije i špekulacije. Analize bi trebalo da se zasnivaju na nekim činjenicama i znanjima, poznavanjima doktrina, istorije, opreme, sistema komandovanja i samih bitnih ličnosti. Ovi uglavnom grokću po televizijama ono što su pročitali na tviteru ili u tehničkim podacima letelica na vikipediji.

Screenshot_2026-04-07-23-30-03-218_com.android.chrome-edit.jpg

20 minutes ago, Emerald said:

Sada javalju sa vise strane, rojter, cnn da je blizu neko odlaganje napada, primrije dve nedelje.

.

Ambasador Irana u Pakistanu

IMG_20260408_003105_685.jpg

19 minutes ago, duda said:

večeras neki naši vojni analitičari nisu isključili mogućnost upotrebe taktičkog nuklearnog oružja, čak govoreći da bi to možda bila najjednostavnije rešenje, parafraziram, ali tako je nekako zazvučalo, što je meni bilo wtf

ništa mi nije jasno

nadam se da narandžasto govno samo baljezga

nemoguce je izbrisati civilizaciju. da ih mogu bombardovati - mogu, ali i to je ograniceno. majmunko se vise obraca svojim retaridiranim amerikancima nego iranu. pedofil precednik slobodnog sveta je uspeo da zacementira valdavinu hodza. bravo.

35 minutes ago, nautilus said:

Nisu to vojne analize nego fantazmagorije i špekulacije. Analize bi trebalo da se zasnivaju na nekim činjenicama i znanjima, poznavanjima doktrina, istorije, opreme, sistema komandovanja i samih bitnih ličnosti. Ovi uglavnom grokću po televizijama ono što su pročitali na tviteru ili u tehničkim podacima letelica na vikipediji.

Jbt, ti misliš da bi gledateljstvo moglo da istrpi ljude koji nešto znaju, misle i umeju da kažu (nevetzano za stranu spolitičkog spektra sa kog dolaze)? Prvo, gledaoci ne bi ništa razumeli te ljude, jer su naviknuti na groktanje, a ne na priču... Drugo, taman ovakvi kreteni koji gustuju po tim studijam su i mera pubilke koaj to želi da sluša...

Verujem da na ovom forumu ima bar 15 ljudi koji o trenutnoj geopolitičkoj situaciji mogu da kažu daleko više, pametnije i argumentovanije i elokventnije od tih glupandera, samo niko ne bi pozvao Namenskog, tebe ili Andurila da priča u studiju, jer bi mogli, svako na svoj način da kažete gomilu teških i neprijatnih stvari po sve... A kamoli neke ljude koji i stvarno nešto znaju, to bi tek bio raspad sistema u glavama slušalaca i ostalih u studiju...

Edited by radisa

Sada iranskih izvori kazu da se ne pregovora o prekidu sukoba vec odlaganju napada.

Full tecno govore Ameri ovaj persijski za pregovore..sanse bema da ih ne razumeju

1 hour ago, Verterdegete said:

Pa eto, dobio si Harkonene. Nisi džabe čitao SF.

Još samo fali da narandžasti počne da lebdi naokolo...

šta se uopšte iz Beyond 2000 i ostvarilo 🤔

IMG_20260408_013605_542.jpg

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.