Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Pogledao i drugi WTD ove nove i očekivano spektakularno glupe sezone.

 

Moram da priznam kako cenim što im je, i pored overall glupavog scenarija, dovoljno stalo da prave one sitne ali bitne gluposti koje toliko znače prosečnom gledaocu.

 

Npr., dok vitezovi™ na konjma™ vode Morgana i Carol ka svom zamku™, aikido-master svako malo zastaje i obeležava drveće, bandere, i poštanske sandučiće nekakvim stelicama. Pitaju ga šta radi, on kaže "marking our way back". Znaš ono, kao kad mladi izviđači idu kroz šumu pa obeležavaju stabla da se ne izgube. Razlika je u tome što ovi idu putem, sve ono normalno, kuće lepo obeležene, brojevi. Kadar se širi da nam prikaže kako put vodi kroz nekakvu suburbiju ka gradu u daljini - soliteri se savršeno vide.

 

Ali Morgan ipak urezuje jebene strelice u svaku drvenu površinu pored koje su prošli. Da bi znao da se vrati. Iako to nikad ranije u seriji nije radio, čak ni kad su bazali kroz neprohodnu divljinu - nego baš sad kad ide savršeno prohodnim, jasnim, betoniranim putem i destinacija je očigledna da očiglednija ne može biti sa jedno 20 kilometara razdaljine, krenuo čovek da rezbari bandere :Hail:

Link to comment

stvarno vini kako te bre ne mrzi da non-stop primećuješ koješta? :D

ja bila na ivici da se ispišem kad sam videla tigra. objašnjenje malo izvuklo fleke... šta ga znam. nastaviću kad sam već dovde stigla

Link to comment

Nije da me mrzi, primorava me bagra.

 

Ja sam se negde kod tigra ispisao iz stripa, tako da nemam pojma šta će biti vs. Neegan itd. Mislim, bilo je ponešto najavljeno (otkrili način da proizvode metke koji svima ponestaju) ali u seriji to teško da će biti slučaj (pošto municiju traće skoro koliko i benzin, boli ih uvo).

Link to comment

Da, to je prejako to sa gorivom i municijom. Ovi mucenici hilltop su u praistoriji, a ova Rick i ekipa imaju tuseve, struju, municije i goriva na pretek.

Ali jebi ga, poslednja sezona mi bila zabavna i pored svega.

Link to comment

- da u slučaju zombi apokalipse ili bilo koje druge ne vredi vam da skladištite veće količine goriva jer se isto degradira nakon 1-1,5 godine te postaje aupotrebljivo za moderne automobile, ima neke veze sa aditivima koji se u njega dodaju, zaboravio sam tačno šta i kako u emisiji koja se bavila hipotetičkim scenariom da preko noći presuše sve naftne bušotine na svetu ^_^

Link to comment

Kralj Ezekiel sa tigrom nije nešto neverovatno, jer kaže da je pre bio radnik/čuvar u zoo vrtu, ima logike da ga zver 'zavoli' s obzirom da je hrani (eh, sad sa kakvim mesom?).

 

Relativno obilje municije, benzina pa i hrane i lekova (Alexandria & Rick) je već nezanemarljiv fejl za drugu treću godinu, koliko im već traje apokalipsa.

Link to comment

Pljuvanje u supu posto kontam da kad bi se neko razboleo od mesa bilo bi eci peci pec bezbolkom i njima.

 

btw, uopste nisam provalio vecnu jesen koja traje, sad kad razmislim unazad bilo je vrucih dana i ovih muljavih, bukvalno jesen zauvek. U stripu se vodilo racuna o tome, ali dobro, u stripu se vodilo racuna o svemu, Kirkman se ovde bas posrao na sebe. Mada cini mi se da se on potpisivao i na Fear of Walking Dead, sto je otprilike najlosija stvar ikad vidjena na ekranima. Video stripadzija da ima sansu jednom u zivotu da se opari pa ne pita...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...