Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

S8e3 najgluplja epizoda od početka serijala. Nema sekunde da neko ne radi apsolutnu glupost, boli mozak. Ogromno razočarenje nakon odlične šeste i solidne sedme sezone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Što mi to radiš, nateraćeš me da pogledam, a taman sam se ratosiljao bede :mad:

Koliko sam debilizma epizoda propustio od kako su se pošibali sa Niganom i ušli u otvoreni rat? Jel' to bio kraj sedme sezone?

Link to comment

Jeste. Izasle su tri epizode u osmoj sezoni. S'obzirom da nalazis tu neku vrstu mazohistickog zadovoljstva u gledanju gluposti, neces biti razocaran. Steta je sto su Nigana sveli na neki minimum pojavljivanja. Mrzim ga kao lika, ali je apsolutno hilarious. 

Link to comment

Jebiga, ne može baš samo od mazohizma da se živi. Mora da ima još nešto koliko-toliko zanimljivo, da budalaštine budu začin. 

 

A ti mi sad valjaš isto sranje samo u malo jačoj dozi, ako i to. "Change the caps from red to blue, right - make it look like we got some fresh shit."

 

Link to comment

Živ, živ, uzeli ga iz zoo vrta još kad je krenulo sranje, dresirali ga, hranili ga desetinama kilograma mesa dnevno koje su odnekud magično nabavljali... vode ga okolo kao kućnog ljubimca.

 

Najbolje od svega, u pitanju je ženka ali se zove Šiva :isuse: Nečije poznavanje indijske mitologije svodi se na Mortal Kombat 3.

 

To je sve preslikano iz stripa 1/1, za mene konačni jumping the shark trenutak.

Link to comment

jbg, sad moram da gledam

 

Javi kad stignes do ove poslednje. Da ti ne spojlujem ali zajebali su i mehaniku najzescih pucacina. A na arcenje municije smo svi vec oguglali.

Link to comment

tu je potreban suspense of disbelief ^_^

- sve je pogrešno ako se to ne primeni od početka sezone, oklopljeni automobili limom za ograde 0,3 mm debljine koji rikošetiraju metke iz automatskih pušaka, niko da se seti da baci bombu u okršaju dve grupe udaljene 20m jedne od druge, nemogućnost da se pogodi protivnik koji je ustao iz zaklona zadnjeg dela kola i tako uspravljen puca unaokolo, a znamo da bi metak iz kališa probio taj deo kola kao da je papir, zapravo svaki deo kola osim ako pogodi blok motora, kler se u zadnjoj epizodi uspešno krila iza automobila, meci su prolazili kroz staklo ali ne i kroz vrata iza kojih se krila, a da morala je da napravi izbor da li da spasi drugare ili da spreči neganovce da pobegnu sa lica mesta iako je lako mogla da uradi i jedno i drugo samo da im je izbušila gume na kamionetu sa po jednim metkom iz kališa itd

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...