Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

nisi gledao celu seriju? videcesh na kraju koliko tek objashnjava...
Nisam, pratim sad u nepredvidivom RTS ritmu - (skoro) svakog radnog dana negde između 9 i 12 snađite se ko vas jebe...
Nemoj da zahebavas. Ona je o toj seriji fenomenalna.
Kako, bre? Whiny, needy, in your face oko svega, lažljiva, patetično manipulativna, unjkavoga glasa... Do sada (početak 5. sezone) nisam video redeeming qualities. Sopranos imaju koliko hoćeš simpatično gadnih likova, ali Janice ne znam šta treba da vadi.
Link to comment
Pratim Sopranos na RTS-u pa mi pritisak redovno diže ovo stvorenje:vlcsnap-00142.pngJanice "Parvati" Soprano, lik očigledno dizajniran da optimizuje iritantnost u svakom pogledu. Mission accomplished.Najsvežije, pre neki dan je džukela zvala decu Bobija Bakale da ih istraumira predstavljajući se kao njihova pokojna majka, da bi on imao pune ruke posla sa histeričnom decom i zvao nju da mu pomohne :isuse:
Odličan, realan lik koga su pisali da bude iritantan. Ako te iritira - to znači da su pisci dobro obavili posao... :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Uh, jes. Kako je iritantna, jedina losa stvar u Rubiconu. A i ovo dvoje iz Big Bang Theory. Pogotovo taj lijevo. Nema puno likova koji su mi djelovali tako usiljeno. Mozda samo onaj kao zajebani frajer iz How I Met Your Mother :puke:

Link to comment
Mozda samo onaj kao zajebani frajer iz How I Met Your Mother :puke:
Harris is openly gay, confirming this in November 2006 by saying "...I am happy to dispel any rumors or misconceptions and am quite proud to say that I am a very content gay man living my life to the fullest and feel most fortunate to be working with wonderful people in the business I love
laugh.gif
Link to comment

Ne kapiram, jesam li nesto pogresno rekao?Znam da je Neil Patrick Harris gay, ali ako se ne varam, iz onih par epizoda HIMYM sto sam pogledao, njegov lik je nekakav superfrajer. Sam Harris mi nije nimalo antipatican.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...