Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

2. Nije mi jasno sta jedan mega kralj kao sto je WW trazi pored ovakvog ispraznog stvorenja blagoteleceg pogleda i balavih usana:5ocljdzlv5f6zdvc.jpgJa bih, dečko, rekao da je to do tebe.A moderaciju molim da odobravaju samo muške komentare na Skajler.

Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

  • 2 months later...

Alex i Xander Berkley su jedini koji valjaju u celoj seriji. svi ostali su uzasno izvestaceni i nelogicni likovi. plus jos od aliasa mrzim serije koje te tako bace u sred price pa sve vreme imas osecaj da si poceo da pratis od trece sezone.dajem im jos ovu najavljenu sezonu pre ukidanja, mada su se i za nju prilicno provukli.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Brate/Sestro. Tri perma bana bi od mene popio da mogu samo. :mad:Ne znam šta je Revenge, ali čak i da razumem da si u PPP trendu hejtovanja žena™ i dece™ (pogotovo ćerki™), za Džejn ide IP ban za takvu blasfemiju.

Link to comment

e, ma nije neprepoznatljiva, zbog glasa :)(eto, gledam ash <_<. ne svidja mi se, mada je ova sezona znacajno bolja od prve, likovi nisu kobilasti kao koni briton niti pedofilasti kao njen muz)

Edited by morgana
Link to comment

videla da ti nije po volji, ali sad kad je tu sajler, sigurno ce da bude bolje.ili makar gilti plezr, tako ja prosle godine odgledala celu teranovu, da vidim koliko ce daleko da ide u gluposti. doduse tako sam gledala i domovinolend, ali to cu da revidiram, previse je onih kojima verujem koji tvrde da nije toliko losa.

Link to comment

homlend ima bas dobar koncept, ali cesto potpuno lose uradjene detalje. a kler dens rastura kako glumi.a ahs cu svakako da nastavim da gledam. pred kraj prosle sezone mi se u jednom momentu pred sam kraj cak i svidio, ali mi je finale bilo skroz bezveze.

Link to comment

Kler poboljšava Homeland za jedno 70%. Odnosno, da je sve ostalo bezveze (a nije), bila bi vredna gledanja.A druga sezona AHS-a mi je potpuni spektakl, kako po izvedbi, tako i po razvijanju radnje i likova. Ni malo se ne štede.Samo niko ne gleda, pa moram ovako po raznim topicima da žickam razgovore. :(

Link to comment

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAI TO SAD KAD SAM NA POSLU?!Jebeš posao, naravno. Na tebe ću da se vadim ako nešto zaserem.hvalahvalahvalahvalahvalahvala! :Hail::wub: :ziga:

Edited by Lrd
Link to comment
valjda nema moderatora u ovom pdf-u, da ima banovao bi svakoga ko se usudio kaciti sliku sheldona u ovom topiku
khm pa zar Džesija, cccc <_<Šeldon meni jeste malko iritantan, mada je i dovoljno zanimljiva opet nije mi ni toliko super kao većini (baš zato što je pretarano lud), najbolji mi je zapravo Indijacnego, sporedan lik ali mi je došlo da je nokautiram svaki put od ono malo <srećom> što se pojavljivala: jezivo iritirajuća faca iz Breaking Bad je ona sekretarica onog Teda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...